سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
کد خبر: ۸۸۴۸۸۱۴
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۶- ۰۰: ۰۸
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در گفتگو با «بسیج» خبر داد
مسعودی گفت: امسال جلسه ای داشتیم که در آن طرح مسئله عفاف و حجاب شد. طرح دیگری هست در مورد کتابت قرآن توسط مفاخر دینی و ملی بود.
اصغر مسعودی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری بسیج گفت: کمیسیون فرهنگی کمیته های مختلفی دارد که سال گذشته روی بحث عفاف و حجاب کار کردند.

وی افزود: امسال جلسه ای داشتیم که در آن طرح مسئله عفاف و حجاب شد. طرح دیگری هست در مورد کتابت قرآن توسط مفاخر دینی و ملی بود با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری بیش از 25 سال پیش سازمان تبلیغات و مسئولین را هشدار داده بودند که کتابت قرآن توسط مفاخر ملی انجام شود. این طرح در دستور کار کمیسیون فرهنگی قرار گرفته است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس بیان داشت: ما قرآن هایی را توسط رایزنی هایمان در خارج از کشور هدیه می دهیم که چاپ داخل نبوده و خطاط آن ایرانی نیست درحالیکه خطاط های ایرانی هم خطشان زیباست و هم می توانند با قرآن های نفیسی توسط خطاط ایرانی با اصولی که مورد توافق همه و نشر قرآن کریم هست ترویج دهند و می توان با تبلیغات گسترده ای که در خارج از کشور بر علیه ما می شود مبارزه کرد. بحث صدا وسیما و گردشگری و ورزش را هم داریم که کمیته های مختلف مباحث متفاوتی را در دستور کار قرار دادند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar