سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۸۸۴۹۳۱۲
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۶- ۴۰: ۱۲
مسئول بسیج جامعه زنان در گفتگو با «بسیج»:
اصلانی گفت: ازدواج مدبرانه می تواند جامعه ای با نشاط و سالم بسازد؛ ویژگی هایی همچون صبوری، متانت، بردباری و آرامش در محیط خانه و خانواده شکل می گیرد و افراد هم در جامعه ای پویا و با نشاط تربیت می شوند.

ازدواج آگاهانه و به موقع جامعه ای بانشاط و سالم می سازدمینو اصلانی مسئول سازمان بسیج جامعه زنان کشور در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری بسیج در رابطه با ازدواج به موقع و آسان و تاثیرات آن بر پویایی و حفظ کانون خانواده اظهار داشت: مقام معظم رهبری همواره بر تشکیل ازدواج مخصوصاً ازدواج به هنگام و آگاهانه جوانان کشور تاکید دارند.

وی با بیان این مطلب افزود: یک ازدواج مدبرانه می تواند جامعه ای با نشاط و سالم بسازد؛ ویژگی هایی همچون صبوری، متانت، بردباری، آرامش، صله رحم و تحمل مصائب در محیط خانه و خانواده شکل می گیرد و به تبع افراد هم در جامعه ای پویا و با نشاط تربیت می شوند.

مسئول سازمان بسیج جامعه زنان در پایان تصریح کرد: بسیاری از روابط ناصحیح خانوادگی و عدم ازدواج به موقع جوانان می تواند منتج از خشونت ها و رفتارهای نادرست در خانواده ها و عدم تربیت اصولی  فرزندان باشد.


بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar