سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۸۵۳۲۸
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۶- ۵۸: ۲۰
بجنورد:
این گردهمایی همزمان در سراسر کشور و 80 کشور اسلامی دیگر با حضور خواهران و برادران با عنوان جشن و گردهمایی عفاف و حجاب هرچه باشکوهتر برگزار خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری بسیج: این گردهمایی با حضور 2000 نفر از خواهران و براردران و همچنین بسیجیان ناحیه بجنورد با همکاری استانداری برگزار خواهد شد.

همزمان در سراسر کشور و 80 کشور اسلامی دیگر با حضور خواهران و برادران با عنوان جشن و گردهمایی عفاف و حجاب هرچه باشکوهتر برگزار خواهد شد.
روز  21تیر ماه سالروز واقعه مسجد گوهرشاد در سال 1315 میباشد که یادآور اعتراض زنان عفیفه به کشف حجاب در دوران رژیم سفاک رضاخانی میباشد.در این اعتراض انقلابی زنان، به وضع حجاب در زمان رضاخان مورد حمله ی نیروهای نظامی رژیم باطل رضاخان قرار گرفتند.
با توجه به این مهم با بهره مندی از این فرصت تاریخی و به پاسداشت یاد و خاطره ی شهدای فاجعه مسجد گوهرشاد و همه ی شهدای عفاف و پاکدامنی این گردهمایی در این روز در سراسر کشور برگزار خواهد شد.
این برنامه در روز چهارشنه 21 تیر96 ساعت 9صبح در محل مصلی بزرگ امام خمینی(ره) بجنورد با محوریت موضوع عفاف و حجاب در جامعه اسلامی و تاکید بر صیانت خانواده و اهمیت به نقش محوری زنان در امر صیانت خانواده برگزار خواهد شد.
در پایان از تمامی خواهران و برادران بجنوردی دعوت بعمل می آید تا در این برنامه ی باشکوه حضور بهم رسانند
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar