سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۸۹۹۸۸۶
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۶- ۵۸: ۱۲
ناحیه مانه و سملقان:

به گزارش خبر گزاری بسیج : فرمانده حوزه برادر غلامی و برادر افشار بازرسی حوزه در جلسه شورای پایگاه محمد رسول الله(ص) روستای کوشکی ترکمن  در محل حسینیه حضور یافته و علاوه بر اعطای حکم مسئولیتی، صحبت های پیرامون وظایف شورای پایگاه داشتند.

درطی این بازدید برادر غلامی ضمن تقدیر از شورای پایگاه به بررسی مشکلات موجود پایگاه پرداخت وبر تعامل هرچه بیشتربا بسیجیان پایگاه جهت اجرای برنامه های سال 96بسیج تاکید کرد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: