سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۰۲۹۲۰
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۳۹۶- ۱۳: ۱۱
فاروج:
دراین نظارت ستادی ازحوزه مقاومت حضرت فاطمه الزهرا (س) روح الله محمدی بیان داشت : هدف از این نظارت بررسی عملکرد پایگاه های مقاومت ورسیدگی به مشکلات و مسائل و توجیه برنامه های ابلاغی و برنامه های پایگاه ها و فرماندهان پایگاه های مقاومت است .

نظارت ستادی ناحیه مقاومت فاروج از حوزه مقاومت حضرت فاطمه الزهرا (س) شهرستان فاروج در مکان حوزه مقاومت

دراین نظارت ستادی ازحوزه مقاومت حضرت فاطمه الزهرا (س) روح الله محمدی بیان داشت : هدف از این نظارت بررسی عملکرد پایگاه های مقاومت ورسیدگی به مشکلات و  مسائل و توجیه برنامه های ابلاغی و برنامه های پایگاه ها  و فرماندهان پایگاه های مقاومت  است .

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: