‌باشگاه خبرنگاران
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۸۹۰۴۳۶۸
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۶- ۵۳: ۱۵
نماینده مردم بابلسر در مجلس:
نانواکناری: به این دلیل که رأی نمایندگان پشتوانه خوبی برای وزرا می‌تواند باشد و هر چه بیشتر و قاطع‌تر رأی بیاورند اثرگذاری آنان بیشتر خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری بسیج مازندران، ولی‌الله نانواکناری اظهار کرد: احساس ما این است از بین افرادی که به‌عنوان وزیر پیشنهاد شدند در ارتباط با 15 نفر نگاه مثبت وجود دارد.

وی با بیان اینکه اگر نگاه مثبت نسبت به وزرای پیشنهادی وجود دارد باید با رأی قاطعی انتخاب شوند، تصریح کرد: به این دلیل که رأی نمایندگان پشتوانه خوبی برای وزرا می‌تواند باشد و هر چه بیشتر و قاطع‌تر رأی بیاورند اثرگذاری آنان بیشتر خواهد بود.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود درباره گمانه‌زنی درباره انتخاب استاندار در مازندران، اظهار کرد: باید استانداری انتخاب شود که در شأن و منزلت مازندران باشد.

نانواکناری در پایان گفت: روی این موضوع فکر می‌کنیم و به دنبال این هستیم مدیریت قوی در مازندران به وجود آوریم.

به گزارش خبرگزاری بسیج مازندران: گرچه رای قاطع نمایندگان به وزرا می تواند در افزایش کارایی وزرا در منتج شدن اهداف دولت تاثیر گذار باشد، اما غافل نباید شد که نمایندگان ملت بدانند منافع مردم و اسلام در مجلس به نفع دولت گم نشود زیرا با  انتخاب چشم و گوش بسته  وزرا،  کابینه تعیین شده در ابعاد مختلف جامعه اسلامی می تواند تاثیرات منفی برای ملت و اسلام  بجا گذارند!
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar