حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
یکی از اهداف اصلی بسیج دانش آموزی، ، همانطور که بزرگان ما فرمودند باید این برنامه از مدارس شروع شود تا همان دانش آموز در دانشگاه بتواند مثمر ثمر باشد.
کد خبر: ۸۹۰۵۶۵۴
|
۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۷

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرج، عباس حکیم زاده مسئول بسیج دانش آموزش شهرستان اشتهارد اظهار داشت: با توجه به اينكه دانش آموزان از پایه سوم ابتدایی تا پیش دانشگاهی می توانند عضو بسیج دانش آموزی گردد، هر ساله بر اساس حجم پیش بینی شده ناحیه نسبت به جذب دانش آموزان اقدام می گردد و بر اساس آمار سیستم رایانه و بر اساس جامعه هدف جذب قریب به ۷۰ درصد دانش آموزان مذکور عضو عادی و فعال هستند، بقیه جامعه هدف در سطح پايگاه هاي شهری و روستایی عضویت دارند.

توانمند سازی دانش آموزان بسیجی برای فعالیت گسترده تر در دانشگاه ها ضروری است/ یکی از اهداف بسیج دانش آموزی پرورش دانش آموزان تراز انقلاب اسلامی است

عباس حکیم زاده در خصوص انجام کارهای فرهنگی توسط بسیجیان دانش آموز، خاطر نشان کرد: کار فرهنگی قابل اندازه گیری نیست و در این جامعه کنونی هر قدر هم کار تبلیغی و فرهنگی انجام گردد بازهم کم و قابل افزایش هست و به نظر می رسد تا فتح قله های تعالی راه بسیار داریم که باید پیمود.


وی با اشاره به لزوم توانمند سازی دانش آموزان بسیجی برای ورود به دانشگاه و انجام کارهای فرهنگی در یک محیط بزرگ تر، تصریح کرد: با تبیین اهداف و سياست هاي پیشرفت آموزش و پرورش، جلسات تخصصی و عمومی با دعوت از اساتید مختلف، در سال گذشته برای دانش آموزان بصورت کلاسی و همایشی و همچنین برای اولیا در قالب کارگاه های خانواده با موضوع مذکور برگزار شد و در حال حاضر بستر کار مهیا شده که انشاله برای سال جدید در این زمینه برنامه های مهمی خواهیم داشت.


مسئول بسیج دانش آموزش شهرستان اشتهارد بیان داشت: یکی از اهداف اصلی بسیج دانش آموزی، پرورش دانش آموزان تراز انقلاب اسلامی است، همانطور که بزرگان ما فرمودند باید این برنامه از مدارس شروع شود تا همان دانش آموز در دانشگاه بتواند مثمر ثمر باشد.


وی در پایان تاکید کرد: برخی از دانش آموزان فعال در مدارس امروزه در سطح دانشگاه ها و سطح شهر فعالیت چشمگیر دارند و بعنوان الگوهای راستین انقلاب اسلامی هستند لذا تلاش خواهیم کرد این امر در سطح وسیعتر محقق یابد .

منبع: تات خبر

ارسال نظرات