‌باشگاه خبرنگاران
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۸۹۱۰۸۸۶
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۳۹۶- ۴۲: ۱۲
با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان:
حجت الاسلام والمسلمین مجتبی بامری به عنوان مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان سراوان معرفی ومنصوب شد به گزارش خبرگزاری بسیج از سیستان و بلوچستان ،حجت الاسلام والمسلمین علی نقی طهرانی زاده، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان در مراسم تودیع ومعارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان سراوان با گرامی داشت یاد وخاطره شهدای دولت گفت: شهیدان رجایی وباهنر در تراز انقلاب اسلامی قردارند که روسای جمهوری در دولت اسلامی الگوهای رفتاری خود را باید این دو شهید قرار دهند. وی با اشاره به این مطلب که انقلاب اسلامی با خون شهدا به درخت تنومندی تبدیل شده وامروز برسایه ساراین درخت تنومند همه جهان اسلام وبشریت از آن بهره مند می شوند، افزود: درشهریورماه تعدادشهداء زیادی تقدیم نظام شده که هرکدام از این شهدا اسطوره وشخصیت های والا مقامی هستند که باید از آنها الگو گرفت وراهشان را ادامه داد. مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان به ارزش وجایگاه معنوی قرآن وعمل به آن در زندگی فردی واجتماعی افراد اشاره و بیان کرد:انقلاب اسلامی گفتمان دینی وگفتمان نبوی را یک اصل مهم می داند وبراساس این اصل تغییر وتحولی عظیم در انقلاب شکل گرفته است. وی با تاکید بر این مطلب که شهداِیی چون حججی ها با عمل به قرآن راه درست را برای خود انتخاب کرده اند بیان کرد:نقشه راه در نگاه همیشه بیدار رهبر فرزانه انقلاب اسلامی مشخص است . طهرانی زاده شاخصه های انقلابی گری را برگرفته از آیات قرآنی برشمرد واظهارداشت: انقلاب اسلامی باید بر اساس این نقشه راه کار وحیاتش را پیش ببرد تااز مسیر اصلی دور نشود. وی عرصه های خدمت گذاری مسئولان دولتی را برمبنای اصل نظام وهمگرایی جدی دانست و اذعان کرد: رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حافظ نظام است ونمی گذارد ما از اصل نظام وانقلاب فاصله بگیریم وملت همیشه قهرمان ایران باید در راستای انقلابی گری و گفتمان نبوی گام بردارند. وی با تاکید بر این مطلب که ملت ایران نظام سلطه را برنمی تابد وشعار مرگ بر آمریکا برای ملت ایران یک اصل است افزود: در عرصه دین داری باید بر این اصل وشیرازه حرکت کرد چرا که انقلاب اسلامی با این گفتمان کارش را پیش برده وبایدبا مبانی دینی، قرآنی، و وحیانی انقلاب را پیش ببریم. مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه سلمان تصریح کرد:مقطع کنونی که انقلاب اسلامی در آن به سر می برد مقطع بسیار حساس ومهم است ویک فرد انقلابی باید با داشتن ویژگی هایی چون شجاعت، اهل اقدام و عمل بودن،ابتکار ورزیدن، بن بست شکن بودن،گره گشایی کردن،هراس نداشتن وامید به آینده ای روشن در جامعه ودر راستای تحقق اهداف انقلاب حرکت کنند. وی در پایان تقوا را برجسته ترین ویژگی فرد انقلابی عنوان و خاطرنشان کرد: فضای آتش به اختیار یادآور حرکت های اولیه انقلاب است واگر در عرصه دین مسئولی کوتاهی می کند باید اقدام کرد وجلوی آن را گرفت. گفتنی است در پایان این مراسم از زحمات حجت الاسلام عبدالهی تقدیر وحجت الاسلام والمسلمین مجتبی بامری با حفظ سمت به عنوان مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان سراوان معارفه وحکم مسئولیتی به وی اعطا گردید.
به گزارش خبرگزاری بسیج از سیستان و بلوچستان، حجت الاسلام والمسلمین علی نقی طهرانی زاده، مسئول نمایندگی، ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان در مراسم تودیع ومعارفه مسئول نمایندگی، ولی فقیه در سپاه شهرستان سراوان با گرامی داشت یاد وخاطره شهدای دولت گفت: شهیدان رجایی وباهنر در تراز انقلاب اسلامی قردارند که روسای جمهوری در دولت اسلامی الگو‌های رفتاری خود را باید این دو شهید قرار دهند.
وی با اشاره به این مطلب که انقلاب اسلامی با خون شهدا به درخت تنومندی تبدیل شده وامروز برسایه ساراین درخت تنومند همه جهان اسلام وبشریت از آن بهره مند می‌شوند، افزود: درشهریورماه تعدادشهداء زیادی تقدیم نظام شده که هرکدام از این شهدا اسطوره وشخصیت‌های والا مقامی هستند که باید از آن‌ها الگو گرفت وراهشان را ادامه داد.
مسئول نمایندگی، ولی فقیه در سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان به ارزش وجایگاه معنوی قرآن وعمل به آن در زندگی فردی واجتماعی افراد اشاره و بیان کرد:انقلاب اسلامی گفتمان دینی وگفتمان نبوی را یک اصل مهم می‌داند وبراساس این اصل تغییر وتحولی عظیم در انقلاب شکل گرفته است.
وی با تاکید بر این مطلب که شهداِیی، چون حججی‌ها با عمل به قرآن راه درست را برای خود انتخاب کرده اند بیان کرد:نقشه راه در نگاه همیشه بیدار رهبر فرزانه انقلاب اسلامی مشخص است.
طهرانی زاده شاخصه‌های انقلابی گری را برگرفته از آیات قرآنی برشمرد واظهارداشت: انقلاب اسلامی باید بر اساس این نقشه راه کار وحیاتش را پیش ببرد تااز مسیر اصلی دور نشود.
وی عرصه‌های خدمت گذاری مسئولان دولتی را برمبنای اصل نظام وهمگرایی جدی دانست و اذعان کرد: رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حافظ نظام است ونمی گذارد ما از اصل نظام وانقلاب فاصله بگیریم وملت همیشه قهرمان ایران باید در راستای انقلابی گری و گفتمان نبوی گام بردارند.
وی با تاکید بر این مطلب که ملت ایران نظام سلطه را برنمی تابد وشعار مرگ بر آمریکا برای ملت ایران یک اصل است افزود: در عرصه دین داری باید بر این اصل وشیرازه حرکت کرد چرا که انقلاب اسلامی با این گفتمان کارش را پیش برده وبایدبا مبانی دینی، قرآنی، و وحیانی انقلاب را پیش ببریم.
مسئول نمایندگی، ولی فقیه در سپاه سلمان تصریح کرد:مقطع کنونی که انقلاب اسلامی در آن به سر می‌برد مقطع بسیار حساس ومهم است ویک فرد انقلابی باید با داشتن ویژگی هایی، چون شجاعت، اهل اقدام و عمل بودن، ابتکار ورزیدن، بن بست شکن بودن، گره گشایی کردن، هراس نداشتن وامید به آینده‌ای روشن در جامعه ودر راستای تحقق اهداف انقلاب حرکت کنند.
وی در پایان تقوا را برجسته‌ترین ویژگی فرد انقلابی عنوان و خاطرنشان کرد: فضای آتش به اختیار یادآور حرکت‌های اولیه انقلاب است واگر در عرصه دین مسئولی کوتاهی می‌کند باید اقدام کرد وجلوی آن را گرفت.
گفتنی است در پایان این مراسم از زحمات حجت الاسلام عبدالهی تقدیر وحجت الاسلام والمسلمین مجتبی بامری با حفظ سمت به عنوان مسئول نمایندگی، ولی فقیه در سپاه شهرستان سراوان معارفه وحکم مسئولیتی به وی اعطا گردید.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar