حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
در نخستین روز از رقابت‌های والیبال قهرمانی دختران کشور در کرمانشاه؛
نتایج روز نخست رقابت‌های والیبال قهرمانی دختران کشور در کرمانشاه مشخص شد.
کد خبر: ۸۹۱۱۲۰۷
|
۰۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۷

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه های دختران کشور در رده سنی جوانان به میزبانی شهر کرمانشاه با حضور ۱۰ تیم برتر کشور به میزبانی دانشگاه آزاد کرمانشاه امروز آغاز به کار کرد.

 

 تیم‌های کرمان، خراسان شمالی، یزد، خوزستان و سمنان در گروه اول و تیم‌های کرمانشاه، همدان، آذربایجان غربی، چهارمحال و بختیاری و کهکیلویه و بویراحمد در گروه دوم با هم به رقابت پرداختند.

 

طی امروز، چهار دیدار در گروه اول و دوم برگزار شد، و در گروه اول از سری رقابت‌های والیبال قهرمانی جوانان دختران کشور تیم یزد با نتیجه ۳ بر صفر بر خوزستان غلبه کرد، سمنان نیز با نتیجه ۳ بر صفر خراسان شمالی را شکست داد.

 

 در گروه دوم اما، آذربایجان غربی با نتیجه ۳ بر صفر مقابل چهارمحال و بختیاری به پیروزی رسید و همدان نیز با نتیجه ۳ بر یک تیم کرمانشاه را مغلوب خود کرد.

 

 این رقابت‌ها در ۲ گروه ۵ تیمی به میزبانی دانشگاه آزاد کرمانشاه تا ۱۴ شهریور برگزار می‌شود.

 

ارسال نظرات