‌باشگاه خبرنگاران
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۸۹۱۱۳۱۴
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۳۹۶- ۵۹: ۱۰
امام جمعه اهل سنت شهرستان هامون
امام جمعه اهل سنت شهرستان هامون عنوان کرد: سکوت کشورهای به ظاهر مدافع حقوق بشر در برابر جنایاتی که در میانمار رخ می دهد تاسف بار است
مولوی عبدالله حسن زهی در گفت و گو با خبرنگار اوشیدا؛ ابراز کرد: این روز‌ها اخبار بسیار دردناکی از قتل عام و آوارگی مسلمانان میانمار به گوش می‌رسد، اما گویا این صدا‌ها به گوش دولت‌هایی که خود را مدافع حقوق بشر می‌دانند نمی‌رسد و هیچ چاره‌ای برای آن نمی‌اندیشند. وی تصریح کرد: کودک کشی و نسل کشی در میانمار بیداد می‌کند و دل هر انسان آزاده‌ای را به درد می‌آورد، اما هیچ یک از کشور‌ها حتی کشور‌های اسلامی هم در برابر آن واکنش نشان نمی‌دهند و این موضوع جای تعجب دارد. مولوی حسن زهی ابراز کرد: هر انسانی که از نیروی عقل برخوردار است می‌داند که این قتل عام با هدف از بین بردن مسلمانان و کم کردن جمعیت آن‌ها انجام می‌گیرد تا از این طریق از نفوذ اسلام در جهان جلوگیری کنند. وی خاطرنشان کرد: از مجامع بین المللی درخواست می‌شود این سکوت مرگبار را بشکنند و در برابر این فاجعه اقدام کنند تا بیش از این شاهد به خاک و خون کشیده شدن انسان‌های بیگناه در جهان نباشیم.
مولوی عبدالله حسن زهی در گفت و گو با خبرگزاری بسیج از سیستان و بلوچستان ابراز کرد: این روز‌ها اخبار بسیار دردناکی از قتل عام و آوارگی مسلمانان میانمار به گوش می‌رسد، اما گویا این صدا‌ها به گوش دولت‌هایی که خود را مدافع حقوق بشر می‌دانند نمی‌رسد و هیچ چاره‌ای برای آن نمی‌اندیشند.
وی تصریح کرد: کودک کشی و نسل کشی در میانمار بیداد می‌کند و دل هر انسان آزاده‌ای را به درد می‌آورد، اما هیچ یک از کشور‌ها حتی کشور‌های اسلامی هم در برابر آن واکنش نشان نمی‌دهند و این موضوع جای تعجب دارد.
مولوی حسن زهی ابراز کرد: هر انسانی که از نیروی عقل برخوردار است می‌داند که این قتل عام با هدف از بین بردن مسلمانان و کم کردن جمعیت آن‌ها انجام می‌گیرد تا از این طریق از نفوذ اسلام در جهان جلوگیری کنند.
وی خاطرنشان کرد: از مجامع بین المللی درخواست می‌شود این سکوت مرگبار را بشکنند و در برابر این فاجعه اقدام کنند تا بیش از این شاهد به خاک و خون کشیده شدن انسان‌های بیگناه در جهان نباشیم.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar