حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
احسان ارجمد نیا مسوول بسیج سازندگی در حاشیه این اردو گفت : در این اردو یک روزه با 20 نفر از پاسداران سپاه امام رضا (ع) شرکت داشتند.
کد خبر: ۸۹۱۱۴۵۳
|
۰۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۶

)
به گزارش خبرگزاری بسیج اردوی جهادی یک روزه با حضور پاسداران سپاه امام رضا (ع) برگزار شد .
احسان ارجمد نیا مسوول بسیج سازندگی در حاشیه این اردو گفت : در این اردو یک روزه با 20 نفر از پاسداران سپاه امام رضا (ع) شرکت داشتند که هدف از این اردو جهادی سازندگی و کمک به برداشت محصولات میوه جات غنی سازی اوقات فراغت ، اشتغال مولدو پایدار و محرومیت زدایی انجام گردید .
وی افزود : این اردوی جهادی در شهرستان البرز باغات جهان آباد انجام گرفت .
ارجمند نیا در پایان افزود در شش ماه نخست امسال چند طرح انجام شده است اردو های هفت روزه در قالب رنگ آمیزی و دیوار نویسی مدرسه در روستای پیر یوسفیان ساخت خانه 70 متری برای مستمندان در روستای قدیم آباد و شهر محمدیه مرمت بازسازی مسجد امام حسین (ع) روستای حسن آباد انجام گرفته است . و ساخت حسنیه در شهرک حصار خروان از اردوی جهادی بسیج سازندگی سپاه امام رضا (ع) شهرستان البرز بوده است.

ارسال نظرات
آخرین اخبار