سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره): در این ماه فرق داشته باشیم با سایر ماهها و دنبال این باشیم که ان شاء اللَّه «لیلة القدر» را دریابیم، برکات «لیلة القدر» را که قرآن در آن نازل شده است، همه سعادت عالَم در آن شب نازل شده است و از این جهت، از همه شبهاى عالَم بالاتر است.صحیفه امام، ج‏13، ص: 36      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۱۴۸۹۹
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۶- ۱۴: ۱۳
فرمانده ناحيه سپاه زيركوه:
فرمانده ناحيه زيركوه گفت: افرادي كه در گروه هاي جهادي بسيج فعاليت مي كنند، انسانهاي خودساخته اي هستند كه بدون هيچ ادعايي كيلومتر ها از شهرهاي خود براي زدودن غبار محروميت از سيماي روستاها و شهرهاي دور افتاده مي روند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري بسيج از خراسان جنوبی، فرمانده ناحيه سپاه زيركوه در نشست خبري با اصحاب رسانه و مطبوعات، با بيان اينكه، هدف از اعزام گروه هاي جهادي به مناطق محروم و دور افتاده كمك به اقشار ضعيف جامعه و زدودن غبار محروميت از سيماي شهرها و روستاهاي دور افتاده است ، گفت: از ابتداي سال 1396 ، 6 گروه جهادي ميهمان ازمركز استان و تهران جهت فعاليت به اين شهرستان اعزام شده اند.

وي ادامه داد: گروه جادي دبيرستان صنعتي شريف از تاريخ 26 اسفند 95 تا تاريخ 2 فروردين 96 به تعداد 55 نفر به روستاي دزگ اعزام شده اند و عمده ي فعاليتهاي آنان ، اجراي فنداسيون و اسكت و ديوار چيني حسينيه دزگ ، حصار كشي خانه ي 2 مددجوي كميته ي امداد و توزيع البسه و سبد غذايي بين محرومين بوده است،گروه جهادي برنايان از مجتمع معلم  به تعداد 30 نفر كه از تاريخ 6 مردادماه تا 11 مرداماه سال جاري در عرصه ي عمراني  و سازندگي در روستاهاي دزگ و گمنج فعاليت داشته اند.

کریمی افزود: گروه جهادي شهيد ابراهيم هادي از دانشگاه علمي كاربردي شاخه ي بهزيستي بيرجند از تاريخ 29 تير تا 7 مردادماه به تعداد 35 نفر خواهر و برادر در روستاهاي پيشبر، بقال، پردان، فخراباد و علي اباد  در عرصه هاي فرهنگي و آموزشي(سبك زندگي اسلامي) ومشاوره مذهبي و آموزش روخواني و روان خواني قران فعاليت داشته اند.گروه جهادي مخلصين از دانشگاه آزاد تهران به تعداد 65 نفر(خواهر و برادر) از تاريخ 11 شهريور تا 21 شهريور در روستاهاي آهنگران ، همت آباد ،چشمه بيد و گزخت در عرصه هاي عمراني ، فرهنگي و آموزشي فعاليت مي كنند.

وی بیان داشت: گروه جهادي ميثاق از تاريخ 12 شهريور تا 23 شهريور به تعداد 35 نفر در روستاهاي فخرآباد و بشيران در عرصه هاي عمراني فعاليت مي كنند. گروه جهادي دبيرستان صنعتي شريف از تاريخ 16 شهريور تا 19 شهريور به تعداد 15 نفر در روستاهاي سورند و دزگ در عرصه هاي فرهنگي و مذهبي و آموزشي فعاليت خواهند داشت.

وي در پايان ضمن تقدير از همه ي جهادگران گفت: شهرستان زيركوه جزء محرومترين و كم برخوردارترين شهرستان هاي كشور است و جا براي كار و فعاليت بسيار دارد.ان شاءا... روزي فرارسد كه در ايران اسلامي نقطه ي محرومي نباشد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar