حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه همدان: با تأکید بر دشمن‌شناسی و بصیرت افزایی، آن را نیاز امروز کشور برای مقابله با دشمنان دانست و گفت: مسئولین ما باید با بصیرت کامل تمام حرکات دشمن را رصد کنند.
کد خبر: ۸۹۴۳۰۱۹
|
۱۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۱

دشمن‌شناسی و بصیرت افزایی نیاز امروز کشور برای مقابله با دشمنانحجت الاسلام محمود قربانی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در همدان با اشاره به سخنان حکیمانه مقام معظم رهبری اظهار داشت: آمریکا و ایادی آنان می‌خواهند که ایران اسلامی سربلند نباشد و همیشه زیر بار سلطه بیگانگان باشد و این خواست آمریکای جهانخوار و استکبار است.

وی افزود: اروپا ممکن است در برخی نظرات با آمریکا اختلاف داشته باشد اما این‌ها جنگ زرگری است و هدف مشترکی دارند و به دنبال هدف خود هستند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه همدان تصریح کرد: مسئولین ما باید هیچ‌گاه فریب اروپا را نخورند چراکه آنها نیز در جنایت استکبار علیه ملت‌ها شریک هستند.

وی ابراز داشت: در برابر استکبار اگر عقب‌نشینی کنیم، شکست خواهیم خورد اما اگر محکم بایستیم فرار می‌کنند.

قربانی با تأکید بر دشمن‌شناسی و بصیرت افزایی، آن را نیاز امروز کشور برای مقابله با دشمنان دانست و خاطرنشان کرد: مسئولین ما باید با بصیرت کامل تمام حرکات دشمن را رصد کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات