حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
امام جمعه شهرستان باخرز، ارتش مردمی سوریه و حشدالشعبی در عراق را از نمونه‌های موفق تفکر بسیجی دانست.
کد خبر: ۸۹۵۰۱۰۱
|
۲۹ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۳
به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان رضوی، حجت الاسلام والمسلمین مهدی امجدی زاده در دیدار با مسئولان دستگاه‌های اداری و جمعی از بسیجیان این شهرستان که به مناسبت هفته بسیج صورت گرفت با تبریک فرا رسیدن ماه ربیع الاول و آغاز هفته بسیج گفت: یکی از مهم‌ترین اقداماتی که توسط حضرت امام خمینی (ره) در ابتدای انقلاب صورت گرفت، تشکیل نیروی مردمی بسیج بود و مردم به واسطه بسیج، در انقلاب تأثیرگزار شدند.

وی افزود: امروز در تلاطماتی که برای کشور اتفاق می‌افتد و در هرجا که بنای مبارزه و تقابل با دشمن باشد، مردم در قالب بسیج به میدان می‌آیند و نمونه آن را در ۸ سال دفاع مقدس شاهد بودیم و این همان تأثیرگزاری مردم در نظام جمهوری اسلامی است.

امام جمعه شهرستان باخرز به هجمه‌های اخیر دشمنان نظام به سپاه و بسیج اشاره کرد و افزود: دشمن از فراگیر شدن تفکر بسیجی در دیگر کشور‌های منطقه به شدت هراس دارد و به همین دلیل سپاه و بسیج را مورد هجمه خود قرار داده است. امروز شاهد این هستیم که با صدور بسیج به کشور‌های دیگر، شاهد بیداری اسلامی هستیم و تفکر بسیجی در دیگر کشور‌ها توسعه پیدا کرده است.

حجت الاسلام والمسلمین امجدی زاده، ارتش مردمی سوریه و حشدالشعبی در عراق را از نمونه‌های موفق تفکر بسیجی دانست و اظهار داشت:اگر امروز شاهد نابودی داعش و تروریست‌های تکفیری در عراق و سوریه هستیم به دلیل همین تفکر بسیجی است که در میان مردم این کشور‌ها رشد پیدا کرده است.

وی ادامه داد: امروز دشمن از هویت بسیجی میترسد، چرا که بسیج را مانع بزرگی در راه رسیدن به اهداف خود در منطقه میداند.
ارسال نظرات
آخرین اخبار