حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
فرمانده سپاه جوادالائمه خراسان شمالی از بازسازی روستای شیخ صالح در غرب کشور توسط سپاه استان خبرداد.
کد خبر: ۸۹۵۰۴۰۶
|
۳۰ آبان ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۷

 

به گزارش خبرگزاری بسیج؛   سردار سید حسن مرتضوی در نشست خبری به مناسبت هفته بسیج  از تخریب کامل ۱۰۰ واحد مسکونی در روستای شیخ صالح کرمانشاه واقع در نقطه صفر مرزی خبر داد و گفت: بازسازی واحدهای مسکونی این روستا با جمعیت ۵۰۰ خانوار به  سپاه خراسان شمالی واگذارشده است.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط جوی و محروم بودن این منطقه و مرزی بودن آن تلاش می شود تا بسیجیان و گروه های جهادی در کوتاهترین زمان ممکن شرایط را برای زندگی مجدد در این منطقه برای مردم فراهم کنند.

مرتضوی با بیان اینکه در زلزله اخیر کرمانشاه به بیش از 15 هزار واحد مسکونی آسیب وارد شده است که  بازسازی 12 هزار واحد مسکونی به سپاه پاسداران واگذار شده است که نشان دهنده توانمندی بسیج در کمک به مردم و دولت است گفت: سپاه با ظرفیت عظیم و نیروهای بسیجی خود نسبت به ساخت و‌ساز در این مناطق اقدام خواهد کرد.

ارسال نظرات