‌باشگاه خبرنگاران
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۸۹۵۲۴۸۲
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۶- ۰۱: ۱۳
نماینده نیشابور و فیروزه:
نماینده نیشابور و فیروزه گفت: نقش بسیج در تداوم انقلاب اسلامی تعیین کننده بوده است و همیشه در مسیر‌های سخت یاور انقلاب بوده است.
به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان رضوی، حمید گرمابی اظهار داشت: نمونه کامل کپی برداری از بسیج گروه حشدالشعبی در کشور عراق است که از بسیج جمهوری اسلامی ایران الگوبرداری کردند و در چند سال اخیر در دفاع از مردم عراق کار خود را به نحو صحیحی انجام دادند و اگر بسیج و سپاه جمهوری اسلامی ایران حشدالشعبی را به شکل منظمی تشکیل نمی‌دادند قطعا سرنوشت دیگری در جنگ عراق رقم می‌خورد.

وی ادامه داد: در سوریه نیز که برادران سپاه با آن‌ها کار می‌کردند و در عملیات مستشاری کمک می‌کردند قطعا در قسمت‌های مختلف با استفاده از تفکر بسجی پیروزی‌های اخیر سوریه بوجود آمد.

نماینده نیشابور و فیروزه گفت: قطعا بسیج نقش تعیین کننده در ایجاد و تداوم انقلاب اسلامی داشته است، روز‌های انقلاب به فرمان حضرت امام خمینی (ره) نیروی بسیج تشکیل شد و اگر بسیج نبود انقلاب در معرض خطر‌های اساسی قرار می‌گرفت، از بعد انقلاب اسلامی که زمزمه‌های مخالفت و ایستادگی در برابر نظام مطرح شده بود اگر بسیج نبود قطعا سرنوشت به طور دیگری رقم می‌خورد.

وی بیان کرد: در همه گذرگاه‌های سخت انقلاب چه در زمان جنگ ومبارزه با منافقین و همه مباحثی که از ابتدا برای انقلاب اسلامی بوجود آمد یاور انقلاب و تعیین کننده در مسیر‌های سخت انقلاب بوده است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar