سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۸۹۵۳۳۲۸
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۶- ۵۷: ۱۲
نیکزادی پناه مطرح کرد؛
حبیب الله نیکزادی گفت: قطعا در این پیروزی بسیج مردمی ما و بسیج گروه مقاومت در عراق وسوریه با همکاری ومستشاری فرماندهان سپاه در منطقه، نقش کلیدی و اساسی را ایفا کردند؛ سپاه و بسیج مانند همیشه پاسدار ارزش های اسلامی در منطقه هستند وباید همینگونه باشد کمااینکه امام راحل (ره) فرمود اگر سپاه نبود، کشور هم نبود و هیچکس منکر این نیست که سپاه نقش خود را به خوبی عملی کرده است.

به گزارش خبرگزاری بسیج در کرمان،  حبیب الله نیکزادی پناه  ضمن تبریک پیروزی جبهه مقاومت بر گروه تکفیری داعش به فرماندهی سردار سلیمانی گفت: به ملت سلحشور ایران و به ویژه هم استانی های خود در استان کرمان به دلیل وجود فرمانده ای  بسیار با قدرت یعنی سردار سلیمانی تبریک می گویم؛ ایشان به عنوان چهره ماندگار ملی جزو مبارزین علیه کفر در تاریخ ثبت خواهند شد و این مایه افتخاری برای استان کرمان است.

 

نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: همه دنیا متوجه شدند که جبهه مقاومت به گونه ای عمل کرد که توانست غده سرطانی داعش را که ناقضین حقوق بشر برای رسیدن به اهداف شوم خود به وجود آوردند، شکست دهد و با اقدام خوب جبهه مقاومت منطقه با رهبری مقام معظم رهبری، این موضوع مدیریت شده و سرانجام این غده سرطانی از منطقه برچیده شد.

 

وی تاکید کرد: قطعا در این پیروزی بسیج مردمی ما و بسیج گروه مقاومت در عراق وسوریه با همکاری ومستشاری فرماندهان سپاه در منطقه، نقش کلیدی و اساسی را ایفا کردند؛ سپاه و بسیج مانند همیشه پاسدار ارزش های اسلامی در منطقه هستند وباید همینگونه باشد کمااینکه امام راحل (ره) فرمود اگر سپاه نبود، کشور هم نبود و هیچکس منکر این نیست که سپاه نقش خود را به خوبی عملی کرده است.

 

نیکزادی پناه اظهار داشت: در آینده با همین روند و با انسجامی که بین ایران، عراق و سوریه و همچنین آزادگان دنیا وجود دارد، هرکجا که ظلم و زورگویی علیه مستضعفین به ویژه کشورهای اسلامی باشد، مقاومت ایستادگی خواهد کرد و اجازه اعمال کارهای شیطنت آمیز به گروه های جنایتکار نخواهد داد.

 

نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: سردار سلمانی مایه افتخار ماست و برای ایشان از خداوند آرزوی سلامتی و طول عمر باعزت داریم؛ امیدواریم مانند همیشه در جبهه های حق علیه باطل موفق وپیروز باشند.

 

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar