سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۸۹۸۱۶۵۲
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۶- ۰۸: ۲۲
رئیس اداره کمیته امدادامام خمینی(ره)هندیجان گفت:به منظور خدمات رسانی شایسته به مددجویان بی سرپرست وبی بضاعت کمیته امدادامام راحل شهرستان اقداماتی ازقبیل پروژه های تعمیر ساختمانی شهری وروستایی هندیجان به تعداد۶۰خانوار تحت پوشش درکل به مبلغ ۴۰۰میلیون تومان هزینه شده وبه تعداد ۱۰۰نفرمددجوی نیازمند با بهره ۴درصد وام های اشتغالزایی به مبلغ ۲میلیاردتومان تاکنون پرداخت شده است وهمچنین درایام الله مبارک دهه فجر برنامه های متنوع فرهنگی ،عمرانی وآموزشی برای خانواده های بی بضاعت وبسیجیان تحت پوشش درسطح شهرستان برگزار خواهندشد.
بهمن قنواتی عصرسه شنبه درگفت باخبرنگارخبرگزاری بسیج درهندیجان اظهارکرد:
به زوج های جوان پیر ودختردرحال شرف کمک هزینه های بلاعوض به مبلغ ۹۰۰میلیون تومان تا کنون پرداخت شده است وهمچنین کمک هزینه های درمانی به مبلغ ۵۵میلیون تومان برای مددجویان بی بضاعت وبی سرپرست تحت پوشش این اداره پرداخت شده است.
 
وی افزود:وام های کارگشایی بدون بهره برای ۱۹۰نفرازمددجویان شهرستان هندیجان به مبلغ درکل ۳۸۰میلیون تومان پرداخت واین گونه وام ها برای کمک رسانی در فراهم شدن کارواشتغال همچنان ادامه خواهدداشت.
 
وی بابیان کمک هزینه های دانشجویی ودانش آموزی تحت پوشش کمیته امدادامام راحل هندیجان گفت:برای کمک رسانی در تامین هزینه های تحصیلی برای دانش آموزان و دانشجویان تحت پوشش شهرستان هندیجان به تعداد۲۰۰نفروبامبلغ درکل  ۴۰۰میلیون تومان اهداء شده است.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar