سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۸۹۸۲۶۱۸
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۶- ۱۳: ۲۳

ه گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان مسابقات قهرمانی تیراندازی جام شهدای ورزشکاربعدازظهر​امروز با مشارکت جمعی از ورزشکاران وعلاقمندان به این رشته وباحضور مسؤل محترم بسیج ورزشکاران شهرستان شادگان کاظمی و رئیس هیأت تیراندازی شادگان جلیل زاده در رشته های تفنگ وطبانچه (اهداف ثابت) وبرای اولین بار باسلاحهای حرفه ایی ازساعت ۳ بعدازظهر الی۷ درسالن تیراندازی محمد رسول الله(ص) این شهرستان برگزار شد.

دراین مسابقات آقایان : جلیل زاده وموسوی بعنوان داوران این دوره از مسابقات حضور داشتند که درپایان این پیکارها نتایج زیر حاصل شد.

تیراندازی باتفنگ

سید صادق سعدونی: ۱۴۸ _ امتیاز

جعفرشاوردیان: ۱۴۰_ امتیاز

سیدعادل موسوی: ۱۳۸_ امتیاز

سیدمهدی موسوی: ۱۳۷_ امتیاز

حسن ربیعی: ۱۳۵_ امتیاز

 

تیراندازی باطبانچه

جعفرشاوردیان: ۱۵۴_ امتیاز

سیدصادق سعدونی: ۱۴۴_ امتیاز

بدرمنصوری: ۱۰۴_ امتیاز

سیدمهدی موسوی: ‌۹۹_ امتیاز

عبدالله دادمرز: ۸۳_ امتیاز

بعنوان نفرات برتر جام شهدای ورزشکار هیأت تیراندازی شهرستان شادگان معرفی شدند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: