سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۸۹۸۳۴۷۱
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۶- ۵۰: ۲۱

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان ؛مسابقات قهرمانی کیوکوشین کاراته جام شهدای ورزشکار بعدازظهرامروز با مشارکت قهرمانان مدرسه کاراته شادگان وباحضور مسؤل محترم بسیج ورزشکاران شهرستان شادگان کاظمی ، مربی جیت کاندو البوعلی و مربیان وداوران هیأت کاراته شادگان در بخش کومیته درسالن تختی این شهرستان برگزار شد.

دراین مسابقات :الناصری رئیس کمیته داوران وجابری فرد دبیر سبک کیوکوشین IKU خوزستان بعنوان مسؤل هیأت داوران و مسؤل برگزاری مسابقات حضور داشتند .
درپایان این رقابتها قهرمانان رده های سنی خردسالان،نونهالان‌،نوجوانان وجوانان در اوزان مختلف مشخص شدند و به نقل از شیهان جابری دبیر محترم سبک، این قهرمانان بعنوان تیم منتخب سبک کیوکوشین IKU جهت حضور در مسابقات قهرمانی کشور که اسفند ماه سالجاری درتهران برگزارخواهد شد دعوت ومعرفی شدند.
شیهان جابری،ال ناصری، میلاد عساکره ،شیخانی
سنسی خنفری پور، البوغبیش، البوشهبازی، عساکره،البوطاها،شهبازی،
داوران حاضردرمسابقات بودند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: