سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۳۲۴۶۴
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۷- ۰۰: ۰۹
اقتصادی اقتصاددان مطرح کشور در گفتگو «بسیج»:
شیخی گفت: اساس رویکرد دولت در حوزه مدیریت اقتصادی عدالت محور نیست و رویکردی که بر اساس متدهای اسلامی باشد وجود ندارد.  

مجید شیخی، کارشناس برجسته اقتصادی اقتصاددان مطرح کشور در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری بسیج در پاسخ به این سوال که آیا تغییرات ناگهانی و لحظه به لحظه قیمت ارز و دلار و یا نوسانات قیمت طلا نگران کننده است یا خیر و همچنین اقداماتی که دولت باید در خصوص اوضاع اقتصادی کشور انجام دهد، گفت: مهمترین علت شکست دولت در شیوه مدیریت اقتصادی کشور تکیه بر ملت های غربی و غیر اسلامی است بر همین اساس رویکرد دولت در حوزه مدیریت اقتصادی عدالت محور نیست و رویکردی که بر اساس متدهای اسلامی باشد وجود ندارد.

وی افزود: این در حالی است که در آموزه های اسلامی و دینی ما تأکید شده است که مومن از یک جا ضربه نمی خورد اما دولتمردان و مسئولان  صدها مرتبه از یک سوراخ مورد گزند قرار گرفتند اما دوباره راه های شکست خورده قبلی را در حوزه اقتصادی تکرار می‌کنند.

این کارشناس برجسته اقتصادی اقتصاددان مطرح کشور خطرنشان کرد: لذا تا زمانی که دولت و مسئولان عقیده بر مدیریت اقتصاد کشور با شیوه های غربی داشته باشد نه تنها به نتیجه نمی‌رسد بلکه  هر اقدامی انجام دهد برکات اقتصادی را از زندگی مردم از بین می برد.تنها راه حل گذر از شرایط پیچیده اقتصادی کنونی استفاده از روش ها و متدهای اقتصاد اسلامی است اگر امروز دچار چالش‌های اقتصادی شده این نتیجه عمل به شیوه های اقتصادی غربی است که به بن بست رسیده است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: