حضرت آیت الله خامنه ای : همه دنیای اسلام موظف است که از فلسطینی‌ها حمایت کنند 

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: مسئله‌ى فلسطین، مسئله‌ى اوّل دنیاى اسلام است.

      

حضرت آیت الله خامنه‌ای: اهدف مبارزه برای آزادی فلسطین، آزادی همه‌ی سرزمین فلسطین -از بحر تا نهر- و بازگشت همه‌ی فلسطینیان به کشور خویش است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      
خلفی زاده در نشست امر به معروف و نهی از منکر حوزه مهدیه ناحیه مرکزی یزد:
خلفی زاده در نشست امر به معروف و نهی از منکر حوزه مهدیه ناحیه مرکزی یزد علت نابودی و از بین رفتن فرهنگ غرب عدم انجام فریضه امربه معروف و نهی از منکر است و اگر امریکا می‌خواهد متزلزل نشود باید به این فریضه توجه نماید و بنگرد که امام حسین (ع) چه کرده است.
کد خبر: ۹۰۶۲۷۵۰
|
۰۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۹
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از یزد، نشست امربه معروف و نهی از منکر حوزه مهدیه ناحیه مرکزی یزد در پنجمین روز از هفته دفاع مقدس با حضور فرمانده و اعضای شورا برگزار شد.
"خلفی زاده" در این جلسه با اشاره به جان دادن ائمه در راه احیای فریضه امر به معرف و نهی از منکربر عادت دادن جسم به انجام کار‌های معنوی برای ایجاد زمینه پذیرش در روح تاکید نمود.
وی در تشریح گام‌های انجام این فریضه شناسایی معروفات و منکرات را اولین گام ان برشمرد؛ و هر انچه را که فطرت پاک انسان می‌پسندد را معروف و هر انچه را نمی‌پسندد منکر عنوان نمود.
مسئول امر به معروف حوزه با بیان اینکه رسیدن به خدا هدف خلقت انسان‌ها است، افزود:در انجام کار‌های تربیتی باید ملاک خداوند و خشنودی او باشد و نیت ما در انجام کار‌ها باید اجرای دستورات خداوند همراه با اراده و دلسوزی باشد.
ایشان در ادامه تشخیص اینکه چه کاری باید انجام دهیم را دومین گام این فریضه برشمرد و بر تهذیب نفس به وسیله دعا و تضرع و جلوگیری و مبارزه با خواهش‌های نفسانی سفارش نمود و خاطر نشان کرد:کسی که بنده خواهش‌های نفسانی خود باشد برای انجام فریضه امربه معروف و نهی از منکر مناسب نیست.
سخنران نشست با تصریح اینکه در صورت عدم امربه معروف و نهی از منکر سایر عبادات مانند نماز و حج نیز ازبین می‌رود با اشاره به ایه ۱۱۰ سوره ال عمران اظهار داشت: علت نابودی و از بین رفتن فرهنگ غرب عدم انجام فریضه امربه معروف و نهی از منکر است و اگر امریکا می‌خواهد متزلزل نشود باید به این فریضه توجه نماید و بنگرد که امام حسین (ع) چه کرده است.
ارسال نظرات