سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۶۳۶۵۳
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۷- ۴۲: ۱۰
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل؛
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: سپاه پاسداران گره گشای کار‌های دشوار جامعه است چرا که هر موقعی که کشور دچار مشکلات بزرگ گشته سپاه وارد کار شده و از مشکلات مردم و کشور گره گشایی کرده است.
به گزارش خبرگزاری بسیج از اردبیل، هشت مدیر جهادی استان اردبیل در حوزه‌های راهداری و حمل و نقل جاده ای، آبفای روستایی، کمیته امداد امام خمینی (ره)، جهاد کشاورزی و بهداشت و درمان تواسنتند پروژه‌های مختلفی که مردم سال‌های مدیدی در انتظار حل آن بوده اند که هیچ بودجه مشخص و مصوبی نداشته توسط نماینده ولی فقیه در استان اردبیل تجلیل شدند.
سپاه پاسدارن گره گشای مشکلات دشوار جامعه است/ سپاه ایده تبدیل علم به ثروت را پیش گرفت هاست
مجموعه‌های جهادی استان اردبیل با همکاری قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل پروژه‌های سال‌های طولانی در روستا‌ها و مناطق محروم که مردم برای حل و آبادانی و احداث آن‌ها چشم انتظار بودند به پایان رسانده و رضایت مردم را جلب نمایند.
 
سپاه پاسدارن گره گشای کار‌های دشوار جامعه است/ سپاه ایده تبدیل علم به ثروت را پیش گرفت هاست

آیت الله سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان اردبیل در مراسم تجلیل از مدیران جهادی استان اردبیل اظهار داشت: خدمت به ایتام آل محمد (ص)، خدمت به نظام و حفظ عزت انقلاب، احیای باورها، محرومیت زدایی از مناطق محروم و مایوس کردن دشمنان انقلاب از کرا‌های بسیار شایسته و قابل توجهی است که امروز مدیران ما و مسئولان در مناطق مختلق محروم انجام می‌دهند.
سپاه پاسدارن گره گشای مشکلات دشوار جامعه است/ سپاه ایده تبدیل علم به ثروت را پیش گرفت هاست
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: سپاه صرفا یک مجموعه نظامی نیست و وظیفه سپاه حفظ ارزش‌های انقلاب است و این مجموعه مقدس هرجا احساس کند که خطری کشور را چه نظامی و چه در تمامی عرصه‌ها تهدید می‌کند پای کار خواهد آمد.

عاملی افزود: سپاه پاسدارن گره گشای کار‌های دشوار جامعه است چرا که هر موقعی که کشور دچار مشکلات بزرگ گشته سپاه وارد کار شده و از مشکلات مردم و کشور گره گشایی کرده است.

امام جمعه اردبیل اظهار داشت: ایده‌های تبدیل علم به ثروت توسط سپاه پاسدارن در حال تحقق یافتن است و این کار به خوبی پیش گرفته است.

وی ادامه داد: از کار‌های شایسته سپاه شناسایی مناطق محروم کشور و استان هست و کار‌ها و عملیات‌های بسیار خوبی در امر محرومیت زدایی انجام داده و امروز با همکاری مسئولان جهادی این کار‌ها چند برابر گشته است.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل نقش مردم را یک نقش مهم در موفقیت کشور عنوان کرد و تصریج کرد: هرجا مردم پای کار بوده بسیار موفق بوده ایم و این‌ها الگو گرفته از بسیج است.

وی با اشاره به اینکه بسیج هنر امام خمینی (ره) بود گفت: امروز باید توان مردم را بسیج کنیم و از این فرصت‌ها به خوبی استفاده نماییم و تفرکات بسیج را در جامعه ترویج دهیم.

آیت الله سید حسن عاملی خاطر نشان کرد: مدیرات ما کار جهادی را فراموش نکنند و فرصت سازی کنند و لحظه‌ای نباید میز‌های خدمت خود را ترک کنند چرا که زمان امضا زدن در اداره‌ها گذشته است و جامعه امروز نیازمند خلاقیت و ابتکار مدیران برای پیشرفت کشور است.

عاملی با بیان اینکه دوران خام فروشی نفت به پایان رسیده است افزود: امروز وابستگی به نفت خام مواجهه شدن با شکت است و باید صادرات غیر نفتی و تولید مواد غیر نفتی از خام فروشی نفت پیشرو باشد.
 
نقش مردم در بازسازی روستاها، راه‌های روستایی و بین مزارع بسیار مهم و نقش اول است
سپاه پاسدارن گره گشای مشکلات دشوار جامعه است/ سپاه ایده تبدیل علم به ثروت را پیش گرفت هاست

حسین میراضی جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل در این مراسم اظهار داشت: اعتماد مردم به دلیل عدم توجه مسئولان به روستاییان و خواسته های آن‌ها به مجموعه های کاری نظام ثلب گشته است چرا که مسئولان آنقدر برای بررسی و حل مشکلات مردم به روستا‌ها و یا مناطق محروم نرفته اند، مجموعه هایی که برای احداث پروژه‌ای به این مناطق می‌رود حد اقل یکسال طول می‌کشد که اعتماد کنند.

میراضی افزود: به حول قوه الهی پروژه‌های در مناطق و روستا‌های محروم که احداث کردیم به تنهایی صورت نمی پذرفت مگر به کمک مردم، باید تمام کار‌های عمرانی زیرساخت اقتصاد داشته باشد تا مردم بتوانند به اقتصاد و معیشت خود برسند و تا بتوانیم کار‌های ۶ ماهه دوم سال را به ثمر رسانیم.

وی افزود: نقش مردم در بازسازی روستاها، راه‌های روستایی و بین مزارع بسیار مهم و نقش اول است چرا که اگر در یک روستا جاده ساخته می‌شود مردم حتما نقش اساسی دارند و منابع ساخته شده در روستا‌ها اگر کمک مردم نبود به به خوبی و به این سرعت کار‌ها محقق نمی‌شد نقش مردم در کار‌های عمرانی بسیار چشمگیر و قابل توجه است.

جانشین قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل بیا کرد: تعاملات این قرارگاه با تمامی ادارات و مدیران کل و مردم پیشرفت‌های خوبی نسبت به سایر ارگان‌ها و ادارات داشته است.

در پایان این مراسم نماینده، ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل با اهدای تندیس مدیر جهادی قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به رحمتی مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان اردبیل وفرج پور، قربانی و فرمان روسای ادارات راهداری وحمل ونقل جاده‌ای شهرستان‌های مشگین شهر، خلخال و گرمی و امامی فرماندار گرمی، دشتی مدیر کل امام حمینی (ره) استان، بهنژاد مدیر کل آبفای روستایی استان و کریمی معاون فرماندار گرمی از تلاش‌های شبانه روزی جهادی و خدمت بی منت آنان به مردم تجلیل کرد.
 سپاه پاسدارن گره گشای مشکلات دشوار جامعه است/ سپاه ایده تبدیل علم به ثروت را پیش گرفت هاست
سپاه پاسدارن گره گشای مشکلات دشوار جامعه است/ سپاه ایده تبدیل علم به ثروت را پیش گرفت هاست
سپاه پاسدارن گره گشای مشکلات دشوار جامعه است/ سپاه ایده تبدیل علم به ثروت را پیش گرفت هاست
سپاه پاسدارن گره گشای مشکلات دشوار جامعه است/ سپاه ایده تبدیل علم به ثروت را پیش گرفت هاست
 
گزارش از: سید ساجد یعقوبی
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar