سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۹۶۰۹۳
تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۳۹۷- ۵۷: ۱۱
اعزام 2 تیم عمومی و تخصصی شهید دکتر رهنمون بسیج جامعه پزشکی به منطقه جهان آباد بروجرد لرستان انجام شد.

به گزارش سرویس بسیج جامعه پزشکی کشور خبرگزاری بسیج،اعزام 2 تیم عمومی و تخصصی شهید دکتر رهنمون بسیج جامعه پزشکی به منطقه جهان آباد بروجرد لرستان انجام شد.
مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان لرستان گفت: 2 تیم عمومی و تخصصی شهید رهنمون به منطقه محروم "جهان آباد" بروجرد اعزام‌شده است.
سرهنگ دوم عبدالوحید ملک آرا در گفت‌و‌گو با خبرنگار بسیج جامعه پزشکی لرستان ، اظهار داشت: دی ماه سالجاری به همت کانون بسیج جامعه پزشکی بروجرد 2تیم عمومی و تخصصی به منطقه محروم "جهان آباد و لرآباد" شهرستان بروجرد لرستان اعزام شد.
وی افزود: این تیم شامل: پزشک متخصص، پزشک عمومی ماما، پرستار، کارشناس بهداشت، دارویار، مشاوره و تغذیه است که با وسایل و تجهیزات موردنیاز تیم را برای ارائه خدمات بهتر به مردم این منطقه همراهی کردند.
مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان لرستان گفت: خدماتی که در این اعزام ارائه می‌شود ‏شامل ویزیت رایگان همراه با دارو به‌صورت رایگان به اهالی منطقه است.
مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان، تصریح کرد: در این اعزام علاوه بر خدمات پزشکی ومشاوره، تغذیه و برنامه آموزش آشنایی با بیماری‌های واگیرو همچنین راه‌های پیشگیری از آن به صورت چهره به چهره توسط کار‌شناسان مربوطه انجام شد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar