سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۰۹۷۸۴۶
تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۳۹۷- ۴۱: ۱۱
همتی کارشناس بین الملل در گفتگو با بسیج:
یک فعال فرهنگی گفت: خروج نیروهای آمریکایی از سوریه به عراق برای کنترل ایران است و با امید بر تغییر حاکمیت عراق می خواهند نقشه های شیطانی خود را در مرزهای بین سوریه و عراق و در نهایت مرزهای عراق و ایران پیاده کنند.

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی؛ مجتبی همتی کارشناس بین الملل و فعال فرهنگی در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری بسیج گفت: اینکه آمریکایی ها ادعا می کنند بعد از شکست و نابودی داعش در سوریه تصمیم به خروج از این کشور را داریم یک فریب است،چراکه به استناد خود مقامات آمریکایی در زمان انتخابات ریاست جمهوری این کشور خود داعش را برای زمین گیر کردن کشورهای اسلامی و مهار ایران ایجاد کرد.

وی افزود: نابودی و ریشه کن کردن داعش توسط جبهه مقاومت و ارتش سوریه شکل گرفت و آمریکائی ها هیچ نقشی که در نابودی آن ندارند هیچ بلکه اولا خودشان این نیروی نجس را ایجاد کردند و خودشان هم آنها را تقویت می کردند.

این کارشناس مسائل بین الملل اظهار داشت: آمریکائی ها به دلیل ضعف در شناخت قدرت انقلاب اسلامی همیشه در محاسبات استراتژیک خود دچار اشتباهات گسترده می شوند که این موضوع از حادثه طبس و حتی قبل تر تا اکنون هم ادامه دارند که در برابر انقلاب اسلامی گیج و حیران هستند.

وی افزود: مسئله اصلی آمریکا امروز مهار ایران است،آنها به واضح اذعان به قدرت نرم جمهوری اسلامی دارند و برای ضربه زدن به ما رویکرد خود را در منطقه می خواهند تغییر دهند.

این فعال فرهنگی تأکید کرد: خروج نیروهای آمریکایی از سوریه به عراق برای کنترل ایران است و با امید بر تغییر حاکمیت عراق می خواهند نقشه های شیطانی خود را در مرزهای بین سوریه و عراق و در نهایت مرزهای عراق و ایران پیاده کنند.

وی افزود: نیروی داعش که برآمده از خود آمریکائی ها است با تغییر مسیر به شرق فرات و به کار گیری از مزدوران تروریست به دنبال ایجاد خرابکاری و عملیات های کور در این منطقه هستند.

همتی در پایان خاطر نشان کرد: امیدها و برنامه ریزی های ترامپ به گور خواهد رفت و ملت ایران اجازه کوچکترین نگاه بیگانگان به این کشور را نخواهند داد،البته موضوع افول آمریکا و شرایط نامطلوب این کشور اجازه عملی شدن این توهمات ترامپ را نخواهد داد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar