سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۱۷۷۳۴
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۷- ۴۲: ۱۳
کارگاه آموزشی ارتقاء سطح سواد سلامت بازنشستگان و سالمندان تامین اجتماعی خراسان شمالی با حضور مدیران تامین اجتماعی این استان برگزار شد.
 

وی افزود: شرایط محیطی، اتفاقات خوب و بد زندگی، شرایط روحی و روانی افراد، داشتن یا نداشتن افراد حمایتگر در اطراف فرد، در شکل‌گیری و رضایتمندی یا نارضایتی دوران سالمندی افراد نقش بسزایی دارد.

دکتر جهان نیا ادامه داد: افرادی که در طول زندگی، رضایت بیشتری داشته‌اند، دوران سالمندی شادتر و رضایتمندتری را تجربه می‌کنند.
دکتر جهان نیا گفت: تأمین اجتماعی و بازنشستگی یکی از مهمترین بخش‌هایی هستند که از تغییر ساختار جمعیتی متأثر خواهند شد بنابراین جامعه ای که در مسیر سالمندی قرار است، افزایش هزینه‌های تأمین اجتماعی را نیز در بر خواهد داشت.
وی گفت: سالمندی، بیماری نیست اما می تواند زمینه ساز بیماری باشد و سعی داریم با برگزاری برنامه های متنوع و آموزش های علمی، منطقی و پزشکی، مشکلات و بیماری های ناشی از سالمندی را کاهش دهیم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar