سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۲۱۵۲۹
تاریخ انتشار: ۰۲ فروردين ۱۳۹۸- ۳۸: ۱۲
سخنگوی ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی خبر داد
سخنگوی ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی از ورود 4 میلیون و 222 هزار و 580 نفر زائر و مسافر به استان از 25 اسفند ماه سال گذشته تا اول فروردین سال جدید به استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بسیج، مهدی فروزان از ورود 4 میلیون و 222 هزار و 580 نفر زائر و مسافر به استان از 25 اسفند ماه سال گذشته تا اول فروردین سال جدید به استان خبر داد و گفت: این میزان ورود زائر و گردشگر در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، سه درصد کاهش دارد. 

سخنگوی ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی افزود: ۳۲۰ هزار و ۷۸ نفر از این تعداد، از طریق حمل و نقل جاده‌ای و عمومی به  استان  وارد شده‌اند که در مقایسه با سال قبل، ۳,۷ درصد کاهش داشته است.  

وی اظهار داشت: ۱۲۴ هزار و ۷۶۶ نفر از این افراد نیز با قطار به استان سفر کرده‌اند که با رشد ۱,۸ درصدی همراه بوده است. 

فروزان، آمار زائران و مسافرانی که از طریق فرودگاه‌ها به خراسان رضوی وارد شده‌اند را  نیز ۶۵ هزار و ۵۸۸ نفر اعلام کرد و افزود: این آمار در  مقایسه با سال گذشته ۱۷,۱ درصد کاهش داشته است.  

سخنگوی ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی بیان کرد: زائران و مسافرانی که با وسائل نقلیه شخصی خود از روز 25 اسفند ماه گذشته تا اول فروردین سال جدید به استان وارد شده اند هم 3 میلیون و  ۷۱۲ هزار و ۱۴۸ نفر هستند که این میزان در مقایسه با سال گذشته، با رشد ۹ درصدی مواجه بوده است. 

وی درخصوص آمار ورود زائران و مسافران در این مدت به مشهد هم گفت: از تاریخ 25 اسفند ماه گذشته تا اول فروردین سال جاری 2 میلیون و  ۶۰۳ هزار و ۸۱۵ نفر به این کلانشهر  وارد شده‌اند که در مقایسه با سال گذشته، ۳,۹ درصد افزایش دارد. 

فروزان افزود: ۲۲۸ هزار و ۶۰۸  نفر از این تعداد، از طریق حمل و نقل جاده‌ای و عمومی به مشهد وارد شده‌اند که در مقایسه با سال قبل، سه درصد رشد داشته است.  

سخنگوی ستاد اجرایی خدمات سفر خراسان رضوی اظهار داشت: ۱۲۴ هزار و ۷۶۶ نفر از این افراد نیز با قطار به مشهد سفر کرده‌اند که با رشد ۱,۸ درصدی همراه بوده است. 

وی آمار زائران و مسافرانی که از طریق فرودگاه‌ها به مشهد وارد شده‌اند را  نیز ۶۵ هزار و ۴۰۹ نفر اعلام کرد و افزود: این آمار در  مقایسه با سال گذشته ۱۷,۱ درصد کاهش دارد. 

فروزان گفت: زائران و مسافرانی که با وسائل نقلیه شخصی خود در روزهای 25 اسفند ماه سال گذشته تا اول فروردین سال جدید به مشهد وارد شده‌اند هم 2 میلیون و 185 هزار و 32 نفر هستند که این میزان در مقایسه با سال گذشته، با رشد ۵,۲ درصدی مواجه بوده است. 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar