سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره): در این ماه فرق داشته باشیم با سایر ماهها و دنبال این باشیم که ان شاء اللَّه «لیلة القدر» را دریابیم، برکات «لیلة القدر» را که قرآن در آن نازل شده است، همه سعادت عالَم در آن شب نازل شده است و از این جهت، از همه شبهاى عالَم بالاتر است.صحیفه امام، ج‏13، ص: 36      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۳۰۲۰۱
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸- ۵۱: ۰۹
مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین اذعان کرد:
حجت الاسلام فاطمی نسب گفت: منتظران واقعى حضرت در این حكومت سعى می کنند احكام اسلامى و قرآنى را در جامعه پیاده كنند و در برابر ظلم مستكبران عالم بایستند. بنابراین، اهداف پیش روى نظام جمهورى اسلامى نیز همان اهداف حكومت حضرت حجت(عج) خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری بسیج قزوین، حجت الاسلام روح الله فاطمی نسب در اولین سالگرد حجت الاسلام سید ابوتراب موسوی امام جمعه فقید شهر آبیک که در مسجد جامع شهر آبیک برگزار شد با اشاره به اینکه ایجاد تمدن اسلامى مأموریت اصلى منتظران است، اظهار داشت: مهم‏ترین وظیفه منتظران در دوران غیبت زمینه ‏سازى براى ظهور است و تجلى كمال یافته این زمینه‏ سازى، تلاش براى ایجاد تمدن اسلامى است.

وی افزود: «منتظران واقعى» حضرت در این حكومت سعى می کنند احكام اسلامى و قرآنى را در جامعه پیاده كنند و در برابر ظلم مستكبران عالم بایستند. بنابراین، اهداف پیش روى نظام جمهورى اسلامى نیز همان اهداف حكومت حضرت حجت(عج) خواهد بود.

مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین با اشاره به ویژگی های امام جمعه فقید شهر آبیک تصریح کرد: حجت الاسلام موسوی در طی سالیان زیادی که مسئولیت مهم امامت جمعه شهر آبیک را برعهده داشتند زیرساخت های فرهنگی مناسبی را در این شهر به وجود آورده بودند.

وی با اشاره به اینکه زیرساخت های فرهنگی به وجود آمده توسط امام جمعه فقید شهر آبیک را امروزه می توان در جامعه به خوبی مشاهده کرد، افزود: خوشبختانه امام جمعه کنونی شهر آبیک هم در زمینه ادامه این زیرساخت ها بسیار پویا و فعال بوده است.

مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین با اشاره به موضوع امام شناسی و معرفت در عصر غیبت عنوان کرد: دو وظیفه اساسی تشیع در عصر غیبت معرفت نسبت به امام زمان (عج) و پیوند به امام (عج) است که حجت الاسلام

موسوی در خصوص معرفت به امام زمان (عج) زبانزد و در پیوند به امام زمان (عج) هم پیوندی عجیبی با ایشان داشت.
فاطمی نسب خاطرنشان کرد: حجت الاسلام موسوی در تمامی اقدامات خود برای ظهور حضرت حجت قدم بر می داشت و این شاخصه را می توان جزو مهم ترین شاخصه ایشان نام برد.

1010/پ30/ب

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar