سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۱۳۳۷۲۸
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۸- ۲۳: ۱۰
سردار ریحانی:
فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه، سکوی پرتاب و شتاب کشور در تمام عرصه‌ها را توسل به فرهنگ شهید و شهادت دانست.

به گزارش برگزاری بسیج از کرمانشاه، سردار بهمن ریحانی امروز جمعه در مراسم بزرگداشت عملیات غرورآفرین بازی دراز که در ارتفاعات بازی دراز در محل این یادمان برگزار شد، ضمن تقدیر و خوش آمد گویی از دست اندرکاران و شرکت کنندگان در این مراسم گفت: خوش آمد می‌گوئیم به تمام آحادی که بر اساس اعتقاداتی محکم در این جغرافیای مقدس و ارزشمند جمع شده‌اند.

وی افزود: ۴۰ سال عزت و سرافرازی را با فراز و نشیب‌های زیادی پشت سر گذاشتیم و همه این عزت و سربلندی که امروز دشمنان ما را در همه دنیا ناراحت و عصبانی کرده بر اساس تمسک و توسل به فرهنگ ناب عاشورایی، فرهنگ دفاع مقدس، تفکر بسیج و فرهنگ عشق و شهادت است.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه ادامه داد: امروز بر اساس همین فرهنگ بوده که همه مشتاقان و زائران را سراسر کشور به اینجا کشانده است.

سردار ریحانی تاکید کرد: سکوی پرتاب ما و شتاب ما در تمام صحنه‌ها توسل و تمسک به فرهنگ شهید و شهادت بوده است.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: به حمد خدا این انقلاب و ملت سرافراز چهل ساله دوم و چهل ساله‌های صدام و هزارم را هم پشت سر خواهد گذاشت.

این مسئول گفت: مقام عظمای ولایت در گام دوم انقلاب بیانیه‌ای ارزشمند و توصیه‌هایی نه فقط به لحاظ پدرانه و نصیحت بلکه یک راهبرد تاریخی برای تاریخ جدید و یک ریل گذاری جدید و ریل جدید سیاسی برای حرکت و تداوم این انقلاب بیان فرمودند.

وی تصریح کرد: ایشان از جوانان و جوانان در تمام عرصه‌ها صحبت فرمودند اما برای ۴۰ ساله‌های بعدی انقلاب حرکت را جوانان ذکر کردند.

سردار ریحانی با بیان اینکه آن محرکه و آن مؤلفه اصلی حرکت در تمام صحنه‌ها جوانان هستند، یادآور شد: ایشان هفت توصیه مهم در این بیانیه داشتند که به دو توصیه مهم آن اشاره می‌کنم.

سردار ریحانی اولین توصیه را علم و پژوهش دانست و گفت: آنچه که باعث ترقی ملت‌ها و جوامع شده علم و پژوهش است.

وی تصریح کرد: همانطور که ایشان فرمودند جهان استکبار به سرکردگی آمریکا با رسیدن به علم و تولید امروز به دنیا فخر می‌فروشد و به دنبال تسلط بر افکار دیگران است.

ریحانی تاکید کرد: همان طور که معظم له فرمودند ما به دنبال این سوءاستفاده نیستیم اما با رسیدن به علم و پژوهش و چرخه تولید و اقتصاد به حمد خدا این حرکت را ادامه خواهیم داد.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه افزود: این چنین هم شده است امروز به لحاظ پیشرفت و حرکت علمی در دنیا جایگاه یازدهم و در منطقه جایگاه اول را داریم.

سردار ریحانی ادامه داد: توصیه دیگر ایشان اخلاق دیانت و تقوا است و این دو مصداق و مؤلفه ای است که جهت ما را درست نشان می‌دهد حرکت ما را بسیار سریع خواهد کرد.

وی تاکید کرد: تقوا و تعهد و انقلابی بودن از مصادیق این توصیه است و به حمد خدا ملت سربلند ایران نشان داده که این چهل سال بر اساس تقوا و مقاومت ایستادگی از خود گذشتگی در همه صحنه‌ها موفق بوده است.

این مسئول تصریح کرد: بخش زیادی از کسانی که امروز اینجا آمده‌اند عزیزان و زائرینی هستند که مشکلاتی در سیلو جغرافیای زندگی آنها اتفاق افتاده است اما علی رغم این مشکلات مشتاقانه برای تمسک به این فرهنگ لبیک به این فرهنگ و لبیک به فرمایشات مقام عظمای ولایت حضور پیدا کردند.

سردار ریحانی تاکید کرد: ما تا زمانی که بر اساس این فرهنگ این اصول انقلابی بودن و در صحنه بودن باشیم ملتی سرفراز هستیم.

وی با بیان اینکه کشور ایران این ۴۰ ساله مشکلات زیادی را پشت سر گذاشت و همه این مشکلات با بیم‌ها و امیدهای روبرو شد، گفت: ابتدا با بیم اما با سربلندی و عزت به خدا این تحریم‌ها و تهدیدهای دشمن را پشت سر خواهیم گذاشت و شتاب حرکت مان پر سرعت تر خواهد شد و دشمنان ما خار و ذلیل‌تر می‌شوند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar