سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
پيش‌بيني تاريخي رهبر انقلاب: حتي با قبول ديكته‌هاي دشمن در مساله هسته‌اي، باز هم تحريمها را برنخواهند داشت! - 1393/11/29      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۳۵۸۱۲
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸- ۳۰: ۰۹
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین:
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: با حضور اقشار مختلف مردم نیکوکار، در استان قزوین یتیم بدون حامی نداریم و سرانه دریافتی ایتام قزوینی بالاتر از میانگین کشوری است.

به گزارش خبرگزاری بسیج در قزوین، مجید مومنی در دیدار با مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین بیان کرد: رسالت کمیته امداد توسعه و ترویج فرهنگ انفاق و نیکوکاری در جامعه و خدمت رسانی به نیازمندان است، لکن کسی که از آنها بیشتر نیازمند است، ما هستیم.


وی ادامه داد: شاید فردی به واسطه مشکل و گره ای در زندگی با مشکلات مختلفی مواجه شود ولی مشکل او نباید موجب شود تصور کنیم که ما نیازمند نیستیم.


مدیرکل کمیته امداد استان قزوین افزود: نیاز چنین افرادی مقطعی است ولی ما همواره به دعای خیر آنان نیاز داریم.


وی اضافه کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) این افتخار را دارد که خدمت به بهترین بندگان خدا را بر عهده دارد، رسالتی که در سیره نبوی و انبیای الهی برجسته بوده و همین برجستگی باید الگوی ما باشد.


مومنی خاطرنشان کرد: به عنوان نمونه در طرح اکرام ایتام و محسنین که با هدف حمایت مادی ومعنوی خیرین و حامیان بزرگوار از فرزندان ایتام و محسنین در نظر گرفته شده که خوشبختانه در میان مردم با استقبال خوبی روبرو بوده است.


وی اعلام کرد: بخشی از مبالغ پرداختی حامیان به منظور تضمین طرح آتیه، در یک حساب مشخص به نام یتیم پس انداز می شود تا در آینده به عنوان منبع مناسبی برای تامین هزینه های ازدواج، مسکن و اشتغال آنان قرار گیرد.


مدیرکل کمیته امداد استان قزوین عنوان کرد: نیکوکاران می توانند علاوه بر مساعدت های نقدی ماهیانه و معمول، حمایت های غیر نقدی در زمینه تأمین پوشاک، مواد غذایی خدمات مسکن شامل خرید و ساخت، ودیعه، کمک های درمانی مساعدت های فرهنگی شامل تجهیزات آموزشی، فرهنگی اعزام به مشهد مقدس و مساعدت برای کمک به تأمین جهیزیه ایتام را نیز عهده دار شوند.


وی تأکید کرد: سال ۹۷ با تلاش های انجام شده، همت مردم و در حقیقت توفیق الهی، موجب شده تا ۱۴ هزار و ۷۳ خیر و نیکوکار استان برای حمایت از هزار و ۶۱۲ نفر از ایتام با این نهاد همکاری داشته باشند.


مومنی اعلام کرد: با حضور اقشار مختلف مردم نیکوکار، یتیم بدون حامی در استان قزوین نداریم و به واسطه حضور عالمانه و پرشور مردم استان، سرانه دریافتی ایتام قزوینی بالاتر از میانگین کشوری است.


وی اظهارکرد: حامیان نیکوکار استان قزوین طور میانگین بماهیانه یش از ۴۶۷ هزار تومان به هر یتیم کمک کرده اند .


مدیرکل کمیته امداد استان قزوین یادآورشد: عموم مردم خیر استان می توانند با شماره گیری کد دستوری #۰۲۸*۸۸۷۷* نسبت به پرداخت و تحویل کمک هایشان اقدام کنند.
1001/پ30/ب

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar