سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره): در این ماه فرق داشته باشیم با سایر ماهها و دنبال این باشیم که ان شاء اللَّه «لیلة القدر» را دریابیم، برکات «لیلة القدر» را که قرآن در آن نازل شده است، همه سعادت عالَم در آن شب نازل شده است و از این جهت، از همه شبهاى عالَم بالاتر است.صحیفه امام، ج‏13، ص: 36      
l_marquee
کد خبر: ۹۱۳۸۱۳۹
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸- ۴۹: ۱۰
اجرای مانور تذکر لسانی در شهرستان دالاهو برگزار شد
مانور تذکر لسانی با هدف ترویج و گسترش فریضه مقدس امر به معروف و نهی از منکر در دالاهو اجرا شد.

به گزارش بسیج کارمندان خبرگزاری بسیج از کرمانشاه, فرمانده حوزه مقاومت بسیج حضرت نبی اکرم(ص) شهرستان دالاهو در حاشیه اجرای مانور تذکر لسانی در شهرستان گفت: مانور تذکر لسانی با هدف ترویج و گسترش فریضه مقدس امر به معروف و نهی از منکر در دالاهو اجرا شد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به تأکیدات فرماندهی معظم کل قوا مبنی ترویج و گسترش فرهنگ تذکر لسانی در جامعه، حوزه مقاومت بسیج حضرت نبی اکرم(ص) در شهرستان دالاهو این مانور به صورت دائم و مستمر در سطح شهرستان اجرا می کند.

فرمانده حوزه نبی اکرم(ص) شهرستان دالاهو با بیان اینکه تذکر لسانی از دستورات اسلام است تصریح کرد: تمام سعی و تلاش ما بر این است که مانور تذکر لسانی در طول سال و با سازماندهی نیروهای مشارکت کننده و بدون توقف به صورت کامل و جامع اجرا شود.

لطفی یادآور شد: اگر مردم به صحنه بیایند و در اجرای این مانور مشارکت کنند می توانیم با منکر در جامعه برخورد کنیم و ریشه منکرات را بخشکانیم.

فرمانده حوزه نبی اکرم (ص) در پایان گفت: با اعتقاد به خدا و بهره گیری از قرآن و روایات می توانیم در احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر در سطح جامعه گام برداریم.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar