سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره): در این ماه فرق داشته باشیم با سایر ماهها و دنبال این باشیم که ان شاء اللَّه «لیلة القدر» را دریابیم، برکات «لیلة القدر» را که قرآن در آن نازل شده است، همه سعادت عالَم در آن شب نازل شده است و از این جهت، از همه شبهاى عالَم بالاتر است.صحیفه امام، ج‏13، ص: 36      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۳۸۱۷۵
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸- ۲۴: ۱۱
نماینده ولی فقیه درخراسان جنوبی:
نماینده ولی فقیه درخراسان جنوبی با اشاره به نقش مهم امکانات نرم افزاری و فضای مجازی گفت: آمریکا زمانی می توانست حکومت کشورها را بدون اندک هزینه ای تغییر دهد اما اکنون خاصیت خود را از دست داده زیرا امروز دیگر با بمب اتمی و هیدروژنی نمی توان یک جامعه را شکست داد و سلطه های فیزیکی تعیین کننده نیست.

به گزارش خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی ، آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی صبح امروز در دیدار با مسئول سازمان فضای مجازی سراج با بیان اینکه جبهه نرم افزار در نهایت پیروزی و شکست را رقم خواهد زد، اظهار داشت: نهایت جهان که به دولت حق ختم می شود از نوع نرم افزار خواهد بود.

وی با اشاره به روایات که شرایط آخرالزمان را بهترین و بدترین زمان دانستند، افزود: ما اکنون این شرایط را مشاهده می کنیم بنابراین اگر چه جنگ های فیزیکی وجود دارد و انواع یورش های ظالمانه و وحشی‌گرانه انجام می شود اما هیچکدام کارساز نیست و نخواهد بود.

آیت الله عبادی خاطر نشان کرد: مشاهده می کنید که دنیا با این همه تسلیحات و تهدیدها، 70 سال بر سر مردم مظلوم فلسطین چه آورده است، اما حقیقت مطلب این است که هنوز فلسطین وجود دارد، چون سلطه های فیزیکی تعیین کننده نیست.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی ادامه داد: آمریکا زمانی می توانست حکومت 50 کشور را بدون اندک هزینه ای تغییر دهد اما اکنون خاصیت خود را از دست داده زیرا امروز دیگر با بمب اتمی و هیدروژنی نمی توان یک جامعه را شکست داد.

 وی با بیان اینکه دوران هیروشیما و ناکازاکی گذشته است، تصریح کرد: اگر یک دیوانه دست به چنین اقدامی بزند ده ها دیوانه دیگر برعلیه آن کشور اقداماتی انجام خواهند داد که هیچ انسانی سودی نخواهد برد.

 امام جمعه بیرجند با بیان اینکه آنچه امروز می تواند تأثیرگذار باشد امکانات نرم افزاری است، گفت: امام راحل به عنوان یک مرجع تقلید با دست خالی توانست انقلاب اسلامی را به پیروزی برساند و همه‌ی دنیا دیدند که چگونه توانست تغییر ایجاد کند و فاتح افکار گردد.

 نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که فرموده اند: اگر من درگیر مسائل رهبری نبودم، مسئولیت فضای مجازی را بر عهده می گرفتم، افزود: این فرمایش نشان از اهمیت و ارزش بالای این مقوله را دارد.

 وی با بیان اینکه امروز بازی کننده نقش اصلی، فضای مجازی است، ادامه داد: نصیحت هایی در خصوص بومی سازی فضای مجازی صورت گرفته است، اما دلیل اینکه چرا برخی ها به این نصیحت ها گوش فرا نمی دهند و آن ها را نمی پذیرند و همواره شاهد ضررهای زیادی هستیم، مشخص نیست.

 نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی عنوان داشت: به هم ریختن بازار ارز و سکه بازی های سیاسی دشمن بود اما اینکه چرا اقدامی در این خصوص صورت نمی گیرد جای سوال دارد.

 وی با بیان اینکه دشمنان با بازی های سیاسی و فرهنگی بشر را گول می زنند و تنها با هوشیاری می توان بشر را نجات داد، خطاب به مسئولان فضای مجازی گفت: با توجه به هدفتان خوب کار کنید، دلگرم باشید، جوان های باذوق و با استعداد را جذب کرده و در همه ی مکان ها و مسائل ورود پیدا کنید زیرا باید سنگر به سنگر را پر نگه دارید.

 آیت الله عبادی با اشاره به اینکه نرم افزار حقیقت پیروزی و شکست را رقم می زند، افزود: کار شما قابل ارزش گذاری نیست، بنابراین بر روی یک انسان، همانند 8 میلیارد انسان حساب باز کنید تا بتوانید جلوی هجمه ای که قصد نابودی انسانیت را دارد، ایستادگی کرده و پیروز شوید.

 انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar