سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره): در این ماه فرق داشته باشیم با سایر ماهها و دنبال این باشیم که ان شاء اللَّه «لیلة القدر» را دریابیم، برکات «لیلة القدر» را که قرآن در آن نازل شده است، همه سعادت عالَم در آن شب نازل شده است و از این جهت، از همه شبهاى عالَم بالاتر است.صحیفه امام، ج‏13، ص: 36      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۳۸۴۹۱
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸- ۵۶: ۱۵
با حضور جانشین فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان اصفهان
معرفی مسئول جدید بسیج دانشجویی شهرستان شاهین شهر و میمه
به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهین شهر، با حضور فرماندهی ناحیه شاهین شهر و میمه، جانشین فرماندهی ناحیه بسیج دانشجویی، معاونت بازرسی ناحیه بسیج دانشجویی استان اصفهان و فرماندهان رده‌های مختلفی بسیج دانشجویی شهرستان شاهین شهر، مراسم تودیع و معارفه مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان شاهین شهر و میمه برگزار شد.
در ابتدای جلسه سرهنگ جهانگیری فرمانده ناحیه شاهین شهر و میمه با تاکید بر اهمیت جایگاه بسیج دانشجویی گفت: بسیج دانشجویی در شهرستان از جایگاه مهمی برخوردار است، و باید دارای نفوذ خوبی هم در دانشگاه و هم در سطح شهرستان باشد.
وی افزود:فرماندهان بسیج باید مبنای فکری امیرالمؤمنین علیه السلام را در مدیریت اصل قرار دهند، و بتوانند در گفتار و رفتار الگوی دانشجویان دیگر باشند.
جهانگیری خاطر نشان کرد:در شرایط کنونی که هجمه فرهنگی به قشر جوان به خصوص دانشجویان زیاد شده است، وظیفه بسیج دانشجویی بسیار مهم و حساس است که بتواند با تغذیه فکری مناسب و روشنگری دانشجویان را از آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی دور کند
درادامه این مراسم اقای انوری جانشین فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان از بسیج دانشجویی به عنوان یکی از مهمترین قشر‌های کارآمد بسیج یاد کرد و گفت:انتظار از بسیج دانشجویی زیاد است که بتواند در اندیشه دانشجویان تاثیر گذار باشد.
در پایان از زحمات شایسته برادر اکبرپور تقدیرات بایسته به عمل آمد و برای اقای جزی توفیقات حضرت حق برای پیمودن مسیر پیشرو را خواستار شدند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: