سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره): در این ماه فرق داشته باشیم با سایر ماهها و دنبال این باشیم که ان شاء اللَّه «لیلة القدر» را دریابیم، برکات «لیلة القدر» را که قرآن در آن نازل شده است، همه سعادت عالَم در آن شب نازل شده است و از این جهت، از همه شبهاى عالَم بالاتر است.صحیفه امام، ج‏13، ص: 36      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۳۸۶۵۹
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۸- ۲۹: ۱۱
رئیس کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان سمنان از شناسایی کالا‌های قاچاق با اجرای طرح سامانه جامع انبار‌ها در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بسیج، سیدعباس دانایی در جلسه کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان سمنان اظهار کرد: بر اساس طرح سامانه جامع انبارها، همه اشخاص حقیقی و حقوقی که کالا خرید و فروش و انبار می‌کنند، باید آدرس و مشخصات دقیق انبار‌های خود را در سامانه جامع انبار و مراکز نگهداری کالا ثبت کنند.

وی شناسه‌دار کردن همه انبار‌ها و مراکز نگهداری کالا و ثبت مشخصات مالک کالا، نوع و میزان کالا‌های ورودی و خروجی از اماکن را از اهداف طرح سامانه جامع انبار‌ها برای شناسایی کالا‌های قاچاق عنوان کرد.

فرماندار سمنان با بیان اینکه همه انبار‌ها باید تا پنجم هر ماه موجودی خود را به سازمان‌های مربوطه اعلام کنند، گفت: در صورت عدم انطباق رابطه منطقی بین ورودی و خروجی، برای آن انبار پرونده تعزیراتی تشکیل می‌شود و با اشخاص حقیقی و حقوقی در صورت عدم رعایت، برخورد قانونی خواهد شد.

رئیس کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان سمنان بر لزوم نظارت و بازرسی از انبار‌های کالا‌ها و رصد آن توسط سامانه جامع انبار‌ها تأکید کرد.

در این جلسه، پس از بحث و تبادل نظر مقرر شد تا نسبت به برگزاری گشت‌های مشترک، حضور اکیپ‌های فعال ثبت ورودی و خروجی کالا‌های انبار، اطلاع‌رسانی جامع در خصوص طرح سامانه جامع انبار، برگزار کارگاه‌های آموزشی برای کلیه انبارداران و... اقدام شود.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar