سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۱۴۵۵۴۷
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۸- ۵۴: ۱۱
پیشکسوت بسیجی در گفتگو با بسیج:
پیشکسوت بسیجی گفت: اگر بخواهیم راه امام خمینی(ره) را ادامه دهیم باید به مردم و به خصوص جوانان در اداره کشور میدان دهیم.

بیاتانی پیشکسوت بسیجی بازنشسته برق باختر در حاشیه اعزام به مرقد مطهر امام خمینی(ره) در گفتگو با خبرگزاری بسیج استان مرکزی گفت: امام اعتقاد و اعتماد صددرصدی به وعده‌های الهی داشت.

وی افزود: در مقابل این تفکر راهبردی امام ایشان بی‌اعتماد به قدرت‌ها و استکبار جهانی و در رأس آنها آمریکای خبیث و جنایتکار بود.

بسیجی بازنشسته برق باختر پیشرفت های حاصل شده در انقلاب را نتیجه اعتماد عموم ملت به قدرت های الهی دانست و گفت: اگر بخواهیم به قدرت های پوچی چون آمریکا و اسرائیل اعتماد کنیم قطعا از راه امام انحراف پیدا کرده ایم.

بیاتانی با اشاره به اینکه امام به جوانان میدان مدیریت میداد بیان داشت: اگر می خواهیم کشور با پیشرفت های روز در حال حرکت باشد باید جوانان را در عرصه های مدیریتی فعال کنیم و تنها از تجربه های افراد سن دار استفاده کنیم.

بسیجی بازنشسته برق باختر اعتماد امام به مردم و نقش مردم در اداره جامعه را از دیگر ویژگی های برجسته امام دانست و افزود: اگر می خواهیم مردم در صحنه های مختلف انقلاب همراه سختی ها باشند باید به آنها اعتماد کنیم و اگر بخواهیم مردم را کنار بگذاریم یعنی امام و مکتب ایشان را کنار زده ایم.

انتهای پیام/ 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar