سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره): در این ماه فرق داشته باشیم با سایر ماهها و دنبال این باشیم که ان شاء اللَّه «لیلة القدر» را دریابیم، برکات «لیلة القدر» را که قرآن در آن نازل شده است، همه سعادت عالَم در آن شب نازل شده است و از این جهت، از همه شبهاى عالَم بالاتر است.صحیفه امام، ج‏13، ص: 36      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۴۶۲۷۱
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۸- ۰۴: ۱۹
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان همدان:
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان همدان گفت: استان همدان ظرفیت‌های انسانی زیادی دارد و امید است به مدد شهید «همدانی» كه مسیرش، مسیر تمدن‌سازی بود این مسیر را حفظ کرده و با این سرمایه‌های عظیم در استان با كمك هم این مسیر پرافتخار را پیش ببریم.

مسیر شهید «همدانی» تمدن‌سازی بودبه گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، محمدهادی نظیری امروز در گردهمایی هم اندیشی جبهه فرهنگی انقلاب و تكریم و معارفه مدیركل سازمان تبلیغات اسلامی استان همدان اظهار داشت: باید اراده خود را در مسیر اراده الهی تعریف كنیم و تلاش ما در مسیر تحقق اهداف خداوند متعال در زمین باشد كه چیزی جز تحقق در دین در بستر عالم نیست.

وی گفت: استان همدان ظرفیت‌های انسانی زیادی دارد و امید است به مدد شهید «همدانی» كه مسیرش، مسیر تمدن‌سازی بود این مسیر را حفظ کرده و با این سرمایه‌های عظیم در استان با كمك هم این مسیر پرافتخار را پیش ببریم.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان همدان ابراز داشت: اگر ما زیاد كار می‌كنیم اما كمتر به نتیجه می‌رسیم به این دلیل است كه حركت خود را به سوی نظام تربیتی خدا تعریف نمی‌كنیم.

وی خاطرنشان كرد: ما باید برنامه‌ریزی‌های فرهنگی کنیم  و این برنامه‌ریزی‌ها براساس الگوهایی باشد كه خداوند متعال برای یاری ما نهاده است.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar