سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره): در این ماه فرق داشته باشیم با سایر ماهها و دنبال این باشیم که ان شاء اللَّه «لیلة القدر» را دریابیم، برکات «لیلة القدر» را که قرآن در آن نازل شده است، همه سعادت عالَم در آن شب نازل شده است و از این جهت، از همه شبهاى عالَم بالاتر است.صحیفه امام، ج‏13، ص: 36      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۴۷۰۱۲
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸- ۵۸: ۰۵
مریم مجتهدزاده:
رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع‌مقدس با تاکید بر نقش حائز اهمیت بانوان در دوران دفاع مقدس گفت: هم‌اکنون نیز بانوان نقش ارزنده‌ای در این زمینه دارند و به همین منظور طرح‌های معرفی فرهنگ دفاع مقدس توسط بانوان اجرایی می‌شود.

به گزارش سرویس بسیج زنان خبرگزاری بسیج ازاردبیل،مریم مجتهدزاده در جلسه شورای راهبردی زنان و دفاع مقدس استان اردبیل اظهار داشت: نقش حائز اهمیت بانوان در دوران دفاع مقدس بر هیچ کسی پوشیده نیست و هم‌اکنون نیز بانوان نقش ارزنده‌ای در این زمینه دارند که به همین منظور طرح‌های معرفی فرهنگ دفاع مقدس توسط بانوان اجرایی می‌شود.

وی با اشاره به این که بازشناسی و معرفی این فرهنگ در بین نسل جوان با هدف معرفی با فرهنگ دفاع مقدس حائز اهمیت است بیان کرد: شذرکت در جبهه‌های جنگ اقتصادی با هر جناح و حزبی وظیفه و رسالت کنونی ما است که برای دفاع از کیان و ناموس کشورمان از هیچ تلاشی دریغ نکرده‌اند.

رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع‌مقدس گفت: الگوبرداری از آموزه های دفاع مقدس در جنگ اقتصادی شرط نخست ما برای پیروزی است که نقش زنان در این زمینه بسیار حائز اهمیت بوده و باید با ترویج این فرهنگ ارزشمند و ناب به شکل مناسب توسعه یابد تا بتوانیم به اهداف خود در این زمینه جامه عمل بپوشانیم.

مجتهدزاده تصریح کرد: نقش بانوان با مدیریت مناسب زندگی و سبک زندگی اسلامی حائز اهمیت بوده و از بانوان انتظار داریم در تدوین کتاب‌های خاطرات دفاع مقدس و نیز اجرای طرح ثبت و ضبط خاطرات شهدا و توسعه سواد رسانه‌ای در بین جوانان گام‌های اساسی برداشته و نقشه های دشمنان را نقش بر آب کنند.

وی بیان کرد: تربیت فرزندان در حال حاضر مهم‌تر از مسائل دیگر است به طوری که بانوان مدیریت در فضای مجازی و تبلیغات بر ضد نقشه‌های دشمنان داشته باشند و با آگاهسازی و اطلاع‌رسانی به فرزندان خود راه رسیدن به سعادت و پیشرفت را در جامعه هموار کنند که این موضوع بسیار حائز اهمیت است.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar