سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۴۷۰۴۴
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸- ۲۵: ۱۳
فرمانده سپاه شهرستان چابهار:
فرمانده سپاه شهرستان چابهار گفت: عدم آگاهی بعضی از آمرین به معروف و ناهین از منکر از قوانین این مسأله موجب اجرا نشدن این مهم در جامعه شده است.

سرهنگ پاسدار محمد علی پوراحمدیان فرمانده، سپاه شهرستان چابهار در گفتگو با خبرنگار بسیج در چابهار گفت: یکی از عواملی که باعث شده این فریضه به خوبی اجراء نشود اینست که، بعضی از آمرین به معروف و ناهین از منکر به علت عدم آگاهی از قوانین امر به معروف و نهی از منکر، هم خود و هم دیگران را دچار مشکل می‌کنند و هم تأثیر عمل امر به معروف و نهی از منکر را از بین می‌برند و موجب بدبینی افراد جامعه به دین و این فریضة مهم می‌گردند و موجب می‌شوند که مردم احساس کنند که جامعه‌ای که هر انسانی امر به معروف و نهی از منکر را انجام می‌دهد، آن هم بدون اطلاع از قوانین، جامعه‌ای خودسر و بدون قانون و ضابطه است.

علت عمل نشدن به این دوو امر مهم آن است که مسئولین توجه و اهمیت آنچنانی که باید به این امر نمیکنن، نسبت به اهمیت و ترویج آن توسط علما و مسئولیت کمتر پرداخته می شود.

پور احمدیان بهترین شیوه پرداختن به منکرات را تذکرات مرتب لسانی، برخورد محکم قانونی با منکرات و به ویژه ترویج دهندگان منکرات، فرهنگ سازی مضرات منکر در جامعه با برنامه های فرهنگی،سمعی و بصری دانست.

فرمانده سپاه شهرستان چابهار  با تاکید بر این مطب که در این زمان هنوز هم باید امر به معروف و نهی از منکر جهت رشد جامعه انجام شود،تصریح کرد: فریضه الهی زمان و مکان ندارد،همیشه و در همه جا و در همه حال باید اجرا شود، بهترین روش آن هم اعمال مناسب مسئولیت است،چون عوام مردم به بزرگان خود خیلی توجه می کنند.

_فرمانده سپاه شهرستان چابهار تصریح کرد: عمل نیک به صورت عملی،بهترین روش برای دعوت مردم به کار نیک،.فرهنگ سازی از طریق رسانه های سمعی و بصری و فضای مجازی است.
این مسئول،تذکر لسان، عمل به فریضه امر به معروف و نهی از منکر. برخورد قانونی و حمایت از آمرین به معروف و نهی از منکر را از مراتب. اجرای این دو معم برشمزد

پور احمدیان برگزاری کلاسهای آموزشی، ساخت فیلمهای آموزشی سمعی و بصری و کلیپهای کوتاه جهت پخش در فضای مجازی، آموزش نیروهای فعال در امر به معروف و نهی از منکر را بهترین شیوه در کاهش منکران عنوان کرد
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: