سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۴۷۱۸۲
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸- ۵۱: ۱۲
معاون هماهنگ کننده نماینگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین:
نشست بصیرتی سیاسی نیروی های مستقر در سپاه نیروی دریایی خارگ و همچنین کارکنان ناحیه مقاومت بسیج و سپاه فرودگاه با حضور سردار طهماسبی معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج در حسینیه ناوتیپ ذالفقار پایگاه دریایی سپاه برگزار شد.

 جوانان کلیددار اصلی در بحبوحه جنگ اقتصادی و تمدن ساز انقلاب اسلامی هستند

به گزارش خبرنگار بسیج از جزیره خارگ معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین گفت: نقش کلیدی جوانان و مخاطب اصلی مقام معظم رهبری  در این بیانیه گام دوم انقلاب ، جوانان را کلید دار اصلی در  بحبوحه جنگ اقتصادی و تمدن ساز نوین انقلاب معرفی می کنند.

سردار طهماسبی در ادامه به تشریح سه واژه کلیدی خود سازی،جامعه پردازی و تمدن سازی که در بیانیه گام دم انقلاب آمده است ،پرداختند و بیان کردند که ما تا زمانیکه نتوانیم در خود سازی خود موفق باشیم و گام برداریم ، توان برداشتن دو گام دیگر یعنی جامعه سازی و تمدن سازی را نخواهیم داشت.

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین کشور افزود : دشمن در لباس دین به مقابله با ما آمده است و ما نیروهای انقلابی باید با بصیرت و هوشیاری در مقابله با این فتنه عمل کنیم که انشاالله در این مسیر هم سربلند و پیروز از میدان خارج خواهیم شد.

طهماسبی بیان کرد: دشمن باید بداند که امت اسلامی ایران رهروان راه سیدالشهدا(ع) و ابوالفضل العباس(ع) هستند و اینگونه نیست که بتوانند با جنگ روانی و فضاسازی روحیه ملت را تضعیف کنند و در طی سال های پس از انقلاب اسلامی، ملت ایران همواره در مقابله با توطئه های دشمن از جمله جنگ تحمیلی و سایر اقدامات بدخواهان، پیروز و سرافراز بوده و امروز نیز که دشمن جنگ اقتصادی را تدارک دیده، قطعا با مقاومت و اتحاد توطئه ها را خنثی خواهیم کرد.

وی در پایان مراسم  به پرسش های که پیرامون مسائل سیاسی کشور و منطقه مطرح شد پاسخ دادند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: