سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره): در این ماه فرق داشته باشیم با سایر ماهها و دنبال این باشیم که ان شاء اللَّه «لیلة القدر» را دریابیم، برکات «لیلة القدر» را که قرآن در آن نازل شده است، همه سعادت عالَم در آن شب نازل شده است و از این جهت، از همه شبهاى عالَم بالاتر است.صحیفه امام، ج‏13، ص: 36      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۴۷۶۸۰
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸- ۰۰: ۰۹
حجت الاسلام حاج شیخ جواد فاطمی نسب امام جمعه سرپل ذهاب اظهار داشت :ما در مذاکرات به آمریکا اعتماد نداریم ونخواهیم داشت .
به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمانشاه، حجت الاسلام جوادفاطمی نسب درخطبه های نمازجمعه این هفته شهرستان سرپل ذهاب به سفر نخست وزیر ژاپن به کشور اشاره کرد و اظهارداشت : این سفر برای اولین بار بعداز پیروزی انقلاب اسلامی انجام می شود تا هم توسعه روابط دوجانبه بین دوکشور بررسی شده و هم پیام رئیس جمهور کشور آمریکا را به مقامات کشور منتقل کند.

وی افزود : رهبر انقلاب دردیدار با نخست وزیر ژاپن اعلام کردند که شخص ترامپ را شایسته مبادله هیچ پیامی ندانسته و هیچ پاسخی به او نداده و نخواهد داد.

خطیب جمعه شهرستان اذعان داشت : فرمول سخنان رهبر انقلاب به نحوی است که نه تنها احتمال مذاکره پنهان ایران و آمریکا با واسطه ژاپن را منتفی می کند بلکه راه را برکسانی که احتمالا در پی مذاکرات پنهان بوده اند را خواهد بست.

وی بابیان اینکه این وقایع ۴ پیام مهم برای افکار عمومی جهان دارد افزود : اولین پیام مهم ایران اسلامی برای افکار عمومی جهان این است که ما شخص ترامپ را شایسته مبادله هیچ پیامی ندانسته وهیچ پاسخی هم به او نداریم .

فاطمی نیب تصریح کرد : دومین پیام ما ابن است که مذاکرات صادقانه از جانب ترامپ صادر نمی شود و صداقت در میان مقامات آمریکایی بسیار کمیاب است.

وی ادامه داد : سومین پیام کشور این است که گفته ترامپ که می گوید به دنبال تغییر رژیم درایران نیست یک دروغ است زیرا اگر می توانست این کار را انجام دهد آنرا انجام می دادولی نمی تواند.

امام جمعه شهرستان اذعان داشت : پیام آخر کشور این است که ما با سلاح هسته ای مخالف هستیم و فتوای شرعی رهبری حرام بودن ساخت سلاح هسته ای است واگر ما قصد ساخت سلاح هسته ای را داشتیم آمریکا هیچ کاری نمی توانست بکند.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود به مشکلات زلزله زدگان اشاره کردوگفت : زلزله زدگان نیازمند توجه بیشتر و ویژه مسئولبن هستند ونباید گذشت زمان باعث فراموش شدن مشکلات زلزله زدگان شود.

وی افزود : قشر مستضعف و مستاجرین شهرستان هنوز هم با مشکلاتی روبرو هستند که باید برنامه ریزی مناسب برای ساماندهی به آنها انجام شود.

فاطمی نسب در ادامه بر لزوم توجه به ترفند های دشمن اشاره کردوگفت : رهبر انقلاب در مراسم ارتحال حضرت امام (رض) فرمودند که پیروزی تفکر مقاومت مشروط بر توجه به ترفندهای دشمن برای تضعیف اندیشه مقاومت است.

امام جمعه شهرستان ادامه داد : ترفند امروز دشمن برای تضعیف اندیشه مقاومت مترادف کردن آن با جنگ است .

ایشان در ادامه به هفته جهاد کشاورزی اشاره کردوگفت : کشاورزی مهمترین بخش تولید مواد غذایی کشور است که لازم است به سمت پیشرفت تکنولوژی و امکانات برای بهره برداری بیشتر از ظرفیتهای موجود کشور حرکت کند. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar