سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۱۴۷۸۳۷
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸- ۰۷: ۱۱
جلسه هیئت امنای کلینیک صنعت استان قزوین تشکیل شد/
جلسه کلینیک تخصصی صنعت یار و تشکیل هیئت امنای کلینیک با موضوع برنامه های طرح صنعت یار از قبیل تسهیل گری، عارضه یابی و ارائه پروژه بهبود واحدهای صنعتی بحث و بررسی گردید.

به گزارش سرویس بسیج مهندسین صنعت خبرگزاری بسیج، جلسه کلینیک تخصصی صنعت یار و تشکیل هیئت امنای کلینیک با حضور مسئولین  بسیج اقشار اساتید، حقوقدانان، علمی و نخبگان، سازندگی، کارگری، ادارات و مسئولین بسیج ادارت مرتبط با صنعت استان، بسیج مساجد و محلات و همچنین با مسئولین کارگروه های عالی موضوعی در زمینه زیرساخت، قوانین و مقررات، مالی و بانک، تجارت و بازار، تحقیق و توسعه، انرژی و فناوری، معاون صنایع کوچک، نماینده اداره صمت و مسئولین کانون شهرستان ها با موضوع برنامه های طرح صنعت یار از قبیل تسهیل گری، عارضه یابی و ارائه پروژه بهبود واحدهای صنعتی بحث و بررسی گردید. در برنامه تسهیل گری، عارضه های شناسایی شده توسط گروههای جهادی با استفاده از ظرفیت موجود در بسیج ادارت مختلف پیگیری و تا حد امکان مرتفع می گردد.

در برنامه عارضه یابی و ارائه پروژه بهبود، با استفاده از تمام ظرفیت از جمله گروههای جهادی، کلینیک صنعت یار و کارگروه های عالی موضوعی واحدهای صنعتی مزیت دار استان که دچار مشکل شده اند در اولویت قرار گرفته و با هماهنگی و همکاری شرکت شهرکها و اداره صمت در زمینه معرفی واحدهای صنعتی برنامه اقدام خواهد گردید.

 

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
خبرهای مرتبط
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar