سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۱۴۹۰۲۶
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸- ۱۶: ۰۹
توسط کانون بسیج مهندسین صنعتی شهرستان دشتی جهت تکریم مهندسین جوان صورت می گیرد:
کانون بسیج مهندسین صنعتی شهرستان دشتی استان بوشهر در نظر دارد به منظور پاسداشت از همراهی مهندسین جوان متاهل و خانه اولی ها این شهرستان ، اولین مجتمع ۱۵ واحدی مسکونی اختصاصی خود را برای این مجموعه بسازد.

به گزارش سرویس بسیج مهندسین صنعت خبرگزاری بسیج، کانون بسیج مهندسین صنعتی شهرستان دشتی استان بوشهر در نظر دارد به منظور پاسداشت از همراهی مهندسین جوان متاهل و خانه اولی ها این شهرستان ، اولین مجتمع ۱۵ واحدی مسکونی اختصاصی خود را برای این مجموعه بسازد.

   متقاضیان لازم است:
   -
عضو کانون مهندسین صنعتی شهرستان دشتی باشند.
   -
متاهل و خانه اولی باشند.
   -
فاقد مسکن بوده و تاکنون از تسهیلات دولتی بهره مند نشده باشند.

 

متقاضیان عنایت داشته باشند جهت مراجعه به دفتر کانون مهندسین صنعتی شهرستان دشتی در ساختمان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان دشتی، مدارک خود و همسر را به همراه داشته باشند.
/انتهای پیام

 
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar