سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۴۹۲۲۱
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸- ۲۹: ۱۶
فراخوان كادر گردان ۳۰۸ بيت المقدس حوزه مقاومت بسیج مساجد و محلات؟ نجف اشرف رویان برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، فراخوان کادر گردان ۳۰۸ بیت المقدس حوزه مقاومت بسیج مساجد و محلات نجف اشرف رویان با حضور فرماندهی حوزه، معاونت عملیات سپاه ناحیه شاهرود، فرمانده گردان ۳۰۸ بیت المقدس و کادر گردان در حسینیه شهدا حوره برگزار گردید.
در ابتدای جلسه پس از تماشای نماهنگ رژه گردان‌های نمونه در سال ۱۳۹۸، سرگرد پاسدار عبدالله یونسیان معاونت عملیات ناحیه به نکاتی پیرامون چیدمان و نحوه عملکرد نیرو‌های گردان در عملیات‌ها و فراخوان‌های پیش رو اشاره کرد.
در ادامه فرمانده گردان ۳۰۸ به نحوه هماهنگی میان کادر و نیرو‌های هر گروهان و دسته پرداخته و حکم مسئولیت هر کادر را به این عزیزان تقدیم کردند.
سرگرد پاسدار علی آملی فرمانده حوزه نیز در سخنانی به حکمت قرار داشتن چفیه بر دوش حضرت آقا و داشتن آرایش جنگی در نگرش ایشان اشاره کرد و افزود: افزایش آمادگی رزم در بین بسیجیان و مخصوصا گردان‌های بیت المقدس باید همیشه مورد توجه باشد.
وی گفت: در بحث دفاعی ما در شاخه نظامی مشکلی نداریم، اما در شاخه‌های سیاسی و فرهنگی می‌بایست تقویت شود و اعضای گردان در بحث پیش برندگی رسالت انقلاب پیشتاز بوده و یاری رسان نظام و انقلاب باشند.
بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar