سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره): در این ماه فرق داشته باشیم با سایر ماهها و دنبال این باشیم که ان شاء اللَّه «لیلة القدر» را دریابیم، برکات «لیلة القدر» را که قرآن در آن نازل شده است، همه سعادت عالَم در آن شب نازل شده است و از این جهت، از همه شبهاى عالَم بالاتر است.صحیفه امام، ج‏13، ص: 36      
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۵۴۸۴۸
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۸- ۵۷: ۱۲
به همت بسیج سازندگی شهرستان کهنوج
ساخت مسکن برای مددجویان روستایی کمیته امداد امام خمینی(ره) توسط بسیج سازندگی سپاه شهرستان کهنوج اجرایی شده است.

به گزارش خبرگزاری بسیج در کرمان، مهرداد بهرامی نیکخو در گفت و گو با خبرنگار بسیج اظهار داشت: بسیج سازندگی سپاه کهنوج در سال 98 با مشارکت کمیته امداد شهرستان 24 واحد مسکونی در سطح روستاهای شهرستان در حال ساخت می باشد.

وی با بیان اینکه ساخت این منازل با هدف محرومیت زدایی و اجرای منویات رهبری در راستای کمک به محرومین و اقشار ضعیف شهرستان صورت می گیرد خاطرنشان کرد: واحد های مسکونی با مساحت ۶۰ مترمربع برای مددجویان کمیته امداد سطح شهرستان کهنوج ساخته می شود.

مسئول بسیج سازندگی سپاه شهرستان کهنوج با تاکید بر اینکه افراد محروم نیز در اولویت ساخت این واحدهای مسکونی قرار دارندکه این واحدها توسط کمیته امداد شهرستان و بسیج سازندگی در حال ساخت است.

وی همچنین در ادامه با بیان اینکه واحد های مسکونی مورد نظر در روستاهای توکل آباد،شاداب، دهکهان،...نیز ساخته و در حال اجرا می باشد.

بهرامی با تاکید بر اینکه هزینه های جاری این طرح با مشارکت کمیته امداد وهمکاری بسیج سازندگی شهرستان تامین شده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این 24واحد مسکونی که با ساز و کار قانونی و ساخته می شوند و در آینده ای نه چندان دور به بهره برداری می رسد.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar