سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۱۵۵۳۹۱
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۸- ۳۹: ۱۶
مسئول حوزه علمیه خواهران نجمیه شهرستان ازنا:
مدرس حوزه و دانشگاه گفت: تنها راه رهايي زنان از ناهنجاري‌ها جز از طريق بازگشت به طينت پوشيدگي زن ميسر نخواهد شد

اکرم جعفری در گفت و گو  با خبرگزاری بسیج از لرستان، گفت:با مطالعه تاريخي در هويت پيشين زن در فرهنگ هاي امپراتوري روم، ايران و شبه جزيره عربستان، جايگاه تنزل يافته و بي‌ارزش زن قابل مشاهده است.

وی افزود: دين اسلام برابري شخصيت زن و مرد را مطرح كرد و برهمه توهمات منفعت طلبانه خط بطلان كشيد اما در ساليان متمادي سياست رسانه‌‌اي غرب، در پوشش ارتقاي جايگاه زن، بهره‌وري تبليغاتي از جنس زن در جهت فروش بهتر محصولات و بهره‌كشي از نيروي ارزان او فعاليت كرده که البته هزينه اين عملكرد را با متلاشي شدن نهاد خانواده هم پرداخته است.

جعفری در ادامه با اشاره به فروپاشی ساختار خانواده در غرب تصریح کرد:اين مطلب يكي از تكان دهنده‌ترين اعترافات زن وجدان طلب غربي است و بر همين اساس تنها راه رهايي زنان از ناهنجاري‌هاي رفتاري و رواني، جز از طريق بازگشت به طينت پوشيدگي زن ميسر نخواهد شد.

مدرس حوزه و دانشگاه حجاب را بسترساز پیشرفت جوامع دانست و گفت: نگاه فراجنسي و ارزشي به زن و بسترسازي براي حجاب‌ مندي او، مي‌تواند اهرم قوي زن در كانون خانواده و جامعه را پررنگ سازد از همین رو می توان نقش او را در ايجاد امنيت رواني، شكوفايي اقتصاد، پيشرفت جوامع و دهها اثر مثبت ديگر را به روشنی ديد.

وی با گریزی در تاریخ و نقش تاریخی حجاب در مقابل نقشه برهنگی غرب اظهار داشت: با سرازير شدن سياست خاموش برهنگي به سمت جوامع اسلامي واقعه اندلس در دوران معاصر بازهم تكرار شد تلاش غرب در اجراي برنامه‌هاي تخريبي حجاب و حياء در جوامع ارزش‌گرا خود گوياي اهميت و نقش استراتژيك حجاب در خنثي كردن نقشه‌هاي چپاول‌گر دشمن از اندوخته‌هاي مادي و معنوي جوامع است.

فعال فرهنگی حوزه بانوان دست آخر با بیان توصیه ای برای زنان ایرانی خاطرنشان کرد: از آنجا كه با استناد به بررسي‌ها و يافته‌هاي غرب، فرهنگ پوشيدگي در ميان زنان غربي در حال پيشرفت است، جا دارد زنان دگرانديش ايراني با استفاده رايگان از تجربه‌ي تلخ غرب در زدودن حجاب و حياء زنان غربي و عبرت اندوزي از وقايع تاسف برانگيز زن غربي، ره صد ساله را يك شبه طي كنند.

انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar