سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
کد خبر: ۹۱۵۷۴۴۳
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۸- ۴۴: ۱۴
رئیس ستاد بازسازی واقعه غدیرخم:
سرداریعقوب سلیمانی گفت: بسترسازی جهت هماهنگی بیشتر برای اجرای واقعه غدير در ۱۲۴ شهرستان کشور در دهه ولایت و امامت اندیشیده شده است.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری بسیج استان مرکزی؛سردار یعقوب سلیمانی رئیس ستاد بازسازی واقعه غدیرخم گفت امروز در کارگاه کشوری بازخوانی واقعه غدیر در دهکده مقاومت اراک گفت: با توجه به اینکه موضوع غدیر و فرهنگ آن در بین مردم مهجور بود و یک ایده مردمی از سال ۸۹ انجام شد برای تبیین و ترویج فرهنگ والای غدیر که نگاه نسبت و استقبال بی‌نظیر از این واقعه سبب شد از آن سال به بعد این برنامه به یک فرهنگ تبدیل شود.

سلیمانی با اشاره به اینکه امسال دهمین سال است که این برنامه برگزار می‌شود اظهار کرد: با توجه به استقبال استان مرکزی دیار امام خمینی(ره) و شهر علم و صنعت باوجود بیش از ۶۲۰۰ شهید انقلاب اسلامی در استان میزبانی کارگاه آن در اینجا برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در کارگاه امروز یک بسترسازی جهت هماهنگی بیشتر برای اجرای این برنامه در ۱۲۴ شهرستان در دهه ولایت و امامت به‌طور میدانی برگزار می‌شود.

رئیس ستاد بازسازی واقعه غدیرخم بیان کرد: در کارگاه‌های امروز بیشتر هدف تبیین اصل محتوای غدیر جهت بهتر برگزار شدن آن است.

وی با تأکید بر اینکه امسال استقبال بی‌نظیری در کشور برای برگزاری بازخوانی واقعه غدیر شده است افزود: امروز از سراسر کشور توجیه و تبیین برای استفاده از سایر امکانات و ظرفیت‌ها انجام می‌شود.

 سلیمانی اظهار کرد: با همدلی و هم‌افزایی که در مجموعه‌های فرهنگی و مؤسسات انجام‌شده وجهه مردمی بودن آن بیشتر قابل‌توجه است که اصل محتوای واقعه غدیر به گوش همه مردم برسانیم.

 وی اضافه کرد: موضوعی که قابل‌توجه است مشارکت جدی و قلبی عزیزان اهل تسنن در این برنامه است که در ۲۵ نقطه اهل تسنن این برنامه برگزار می‌شود چراکه اعتقادداریم واقعه غدیر تنها مسئله شیعه  نیست بلکه مسئله مسلمانان جهان اسلام است و همیاری و مشارکت اهل تسنن در این رویداد عظیم نشان از عملیاتی شدن بیانات مقام معظم رهبری است

رئیس ستاد بازسازی واقعه غدیرخماظهارکرد: سعی می‌کنیم از همه ظرفیت‌های داخلی برای باشکوه‌تر شدن این برنامه استفاده کنیم و امیدواریم این کار عظیم به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود.

 وی خاطرنشان کرد: این برنامه کاملاً اختیاری و بر اساس اعلام آمادگی خود شهرستان‌ها است و هیچ‌گونه اجباری در این برنامه وجود ندارد.

 انتهای پیام/

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar