سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۶۳۸۶۴
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۸- ۱۶: ۱۲
به گزارش خبرنگاربسیج نیوزخوزستان درشوشتر به همت حوزه مقاومت بسیج سه روستایی وناحیه مقاومت بسیج شوشتر کلاس آسیبها وتهدیدات فضای مجازی ویژه اعضای شورای پایگاههای مقاومت،فرماندهان در مسجد جامع شهر شرافت شوشتر برگزارشد.

سرهنگ پاسدار میراسحاق عسکری فرمانده سابق سپاه گتوند در این نشست صمیمی ضمن تبریک ایام دهه ولایت به همه شرکت کنندگان در مطالبی به جایگاه واهمیت فضای مجازی درجامعه پرداخت وگفتند که فضای مجازی امروز نقش بسزایی در زندگی همه ما ایفا کرده وهمه ماباید از نقش مثبت ومنفی آن غافل نشویم.
برادرعسکری ادامه دادند.ارتباط از طریق فضای مجازی ودرسال اخیر جایگاه قابل توجهی بین نسل جوان جامعه پیداکرده است ،شبکه های اجتماعی درابعادمختلف زندگی افراد (فردی واجتماعی)تاثیر گذارودرشکل دهی به هویت نقش دارد.ایشان گفتند:امروزه باتوجه به نقشی که فضای مجازی تاکنون درابعادمختلف زندگی داشته اند نمیتوان آنهارا نادیده گرفته ودرحال حاضراینترنت ابزاری مناسب برای توسعه افکارواندیشه های بشری مصوب میشودولی به شرط آن که درراه صحیح استفاده شودافراد بایدبرای ورودبه دنیای مجازی اطلاعات کافی رادراختیار داشته باشندتادچارمشکلات مالی واجتماعی نشوند.
هادی سیاسی سپاه شوشتر ابراز داشتند:ارتباطات سالم در فضای مجازی ولزوم وهوشیاری جوانان وخانوادها نسبت به تهدیدات فضای سایبری در درجه نخست اولویت دارد.امروزه درزندگی اجتماعی همه ما فضای مجازی جای دوستان ونزدیکان را گرفته ودرحقیقت جایگزین روابط دوستانه وصمیمی جامعه بشری شده است وافراد را ساعتها درگیر خودنموده شده است.ایشان درپایان از زحمات فرمانده محترم حوزه سه روستایی وهمه شرکت کنندگان دراین نشست تقدیر وتشکر کردند.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar