سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۶۵۶۳۷
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸- ۳۶: ۲۲
مدیر ارشد ناحیه سپاه هندیجان ازبرنامه ریزی و هماهنگی با معاونت ها ،فرمانده هان حوزه ها وپایگاههامقاومت بسیج و کانون های بسیج در برپایی غرفه های بسیج دهه ولایت شامل درمانی وویزیت رایگان ، ایستگاه های نقاشی و صلواتی ، حجاب و عفاف ،سواد رسانه ای ، پاسخگویی به شبهات و روشنگری، نمایش فیلم و محصولات فرهنگی مذهبی و حضور پرشور در اجتماع غدیریون درسطح هندیجان خبرداد.

سروان پاسدار سعید سنگری اظهارکرد : با تلاش بسیجیان تعدادی برنامه های متنوع فرهنگی هنری همراه با اجتماع غدیریون و همزمان بامراسمات بنیاد غدیر شهرستان با بهترین کیفیت جهت آگاهی و ترویج فرهنگ غدیر و آشنایی نسل های کنونی با فلسفه و رویدادهای غدیر خم برگزار خواهند شد.

وی افزود: یکی از اقدامات خوب و تاثیر گذار که در نمایشگاه غرفه های بسیج به مناسبت دهه امامت و ولایت برپا می شود راه اندازی محصولات فرهنگی و متنوع عفاف و حجاب است که با همکاری بسیج خواهران و بسیج طلاب انجام خواهد گرفت.

وی بابیان اجرای جشن های غدیر در سطح حوزه ها و پایگاههای مقاومت بسیج هندیجان گفت: با برنامه ریزی بعمل آمده مراسمات ویژه ایی به مناسبت دهه ولایت و امامت در سطح حوزه ها و پایگاههای مقاومت بسیج شهری وروستایی هندیجان با همکاری خواهران و برادران بسیجی شهرستان برگزار می شود.

مدیر ارشد سپاه هندیجان عنوان کرد: ترویج فرهنگ غدیر در جامعه یک امری مهم و ضروری است که بایستی همه در این کار بزرگ تلاشی دوچندان داشته و با بهترین شکل ممکن ولایت و امامت حضرت امام علی (ع)را بصورت گسترده معرفی و با اقدامات درست فرهنگی به نسل های آینده منتقل نمود .

وی با اشاره به هوشیاری از شبکه های بیگانه بیان کرد : همه ماها و مخصوصا فعالان فرهنگی و فضای مجازی با هوشیاری مواظب فریب و نیرنگ شبکه های غیر اخلاقی بیگانگان باشند و باهمبستگی و پیروی از فرامین مقام معظم رهبری و پشتیبانی از ولایت فقیه ،مواظب دشمنان اسلام بوده واجازه هر گونه تفرقه و انحراف را در جامعه ندهیم و با روش های صحیح و اصولی فرهنگ شیعه و اسلام ناب محمدی (ص) واهل بیت عصمت و طهارت (ع)را ترویج بدهیم ‌.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
آخرین اخبار
tc_sar
tl_sar