سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۸۱۲۵۷
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۸- ۱۰: ۱۴
فرمانده سپاه ناحیه ثارالله (ع) شیراز:
سرهنگ زارعی در تشریح برنامه‌های رزمایش الی بیت المقدس سپاه ناحیه ثارالله (ع) شیراز اظهار داشتند:مهمترین هدف از اجرای رزمایش نیروها، کسب الگوی لازم برای نبرد در شرایط ناهمطراز و امنیتی می‌باشد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، سرهنگ موسی زارعی فرمانده سپاه ناحیه ثارالله(ع) در خصوص رزمایش الی بیت المقدس اظهار داشت: دشمن در تلاش است با سوء استفاده از التهابات داخلی و نارضایتی ها و همچنین تلاش بی وقفه گروه های غیر همسو و معاندین با فراخوانی و برگزاری تجمعات اعتراضی در کانال ها و گروه های تلگرامی،ناامیدی و ناکارآمدی نظام را در اذهان مردم تلقین نماید و با استفاده از افراد فریب خورده داخلی و خارجی نسبت به راه اندازی تجمعات و ناآرامی های مردمی اقدام نماید و همچنین در جهت آسیب رساندن به دولت اقدامات ضدامنیتی و ضربه های زیر ساختی به مراکز حساس و مهم وارد نماید.گروهای معاند نظام با پشتیبانی عناصر خود فروخته در بدنه مجموعه های نظامی اقدام به راه اندازی مقرهای تاکتیکی مشرف به اماکن حساس و مهم در حومه شهر نموده و نسبت به اقدامات مسلحانه اقدام می نمایند.

وی ادامه داد: حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی متناسب با شرایط منطقه و کمک به پیشرفت آن،اساس پاسداری غیر محافظه کارانه ی پاسداران و بسیجیان از انقلاب اسلامی است.آرمانهای جمهوری اسلامی  یعنی عدالت، استقلال، آزادی، کرامت انسانی، حفظ ارزشهای انقلاب، ایستادگی در مقابل نفوذ دشمن، دفاع از مظلومین عالم به خصوص جهان اسلام و استکبار ستیزی تعریف و تبیین شده است.

به عقیده زارعی، سپاه و بسیج به سهم خود مراقب و پاسدار این آرمانها به منزله مرزهای فکری، اعتقادی و سیاسی است و دائما در حال برجسته کردن این مرزها متناسب با مقتضیات هر زمان می باشد.

این فرمانده نظامی در پایان مهمترین هدف از اجرای رزمایش نیروها، کسب الگوی لازم برای نبرد در شرایط ناهمطراز و امنیتی دانست و ضمن عنوان شعار امسال رزمایش به نام((چهل سال مردم یاری،امنیت و خدمت)) اظهار داشت: سپاه ناحیه ثارالله(ع) با یاری خداوند تبارک و تعالی ماموریت دارد با بکارگیری از  6 گردان بیت المقدس(حوزه های برادر ) و 1 گردان کوثر(حوزه های خواهر) برنامه رزمایش خود را در قالب فراخوانی،استقرار در نقطه تجمع اعزام به سمت اردوگاه و اجرای تاکتیک های امنیتی ،دفاعی و امدادی، رزمایش را با  رعایت اصول پدافند غیر عامل و به منظور ارتقاء امنیت پایدار،انسجام وتقویت روحیه بسیجیان و تغییر رویکرد دشمنان نظام در سطح گردان های بیت المقدس وکوثر تحت پوشش ناحیه اجرا نماید.

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar