سرویس های خبری
‌استان ها
‌اقشار
سایر خدمات
r_marquee
امام خمینی(ره):من در میان شما باشم یا نباشیم نگذارید این انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد/پشتیبان ولایت فقیه باشید تا مملکت شما آسیب نبیند. از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی با دسیسه و بازی سیاسی وکالت خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد . . . و از همه نمایندگان خواستارم که با کمال حسن نیت و برادری با هم مجلسان خود رفتار و همه کوشا باشند که قوانین، خدای نخواسته از اسلام منحرف نباشد و همه به اسلام و احکام آسمانی آن وفادار باشید تا به سعادت دنیا و آخرت نائل آیید       
l_marquee
bolet_tele
bolet_tele
کد خبر: ۹۱۸۲۹۴۵
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸- ۰۳: ۲۱
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان قزوین
خمسه گفت: تلاش سازمان جهاد کشاورزی بر این است که از پتانسیل تشکل ها و بخش خصوصی بیشتر استفاده کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج قزوین فاطمه خمسه در آیین بزرگداشت روز دامپزشکی که با حضور هدات اله جمالی پور استاندار قزوین، علیرضا رفیعی پور رئیس سازمان دامپزشکی، محمد رضا صفری رئیس سازمان نظام دامپزشکی، فاطمه خمسه رئیس سازمان جهادکشاورزی، زینالی مدیر کل دامپزشکی استان قزوین برگزار شد بیان کرد: این استان بستر و شرایط مستعدی برای سرمایه گذاری در بخش دام و طیور دارد.

وی با بیان این مطلب افزود: استان قزوین نقش بسیار زیادی در تولیدات دامی و فرآوردهای آن دارد بنابراین باید از این ظرفیت بهره برد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین اظهار کرد: نقش دامپزشکی در سلامت و تجارت داخلی و بین المللی اهمیت بسزایی دارد.

خمسه عنوان کرد: استان قزوین ظرفیت خوبی برای سرمایه گذاری در بخش دام و طیور دارد و به عنوان یکی ازقطب های دام و طیور در سطح کشور مطرح است.

وی افزود: باید دوران حاکمیت دامپزشکی کمتر شود و بخش خصوصی را فعال و توانمند کرد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین اضافه کرد: در راستای اصل ۴۴ قانون اساسی باید کار را به بخش خصوصی واگذار کرد و قبل از آن اموزش های لازم را ارائه و اعتبارات ویژه ای در این زمینه تخصیص داد.

وی بر لزوم صیانت از سرمایه های ملی و اقدام اساسی برای واحدهای تولیدی تاکید کرد.

خمسه گفت: تلاش سازمان جهاد کشاورزی بر این است که از پتانسیل تشکل ها و بخش خصوصی بیشتر استفاده کند.

 

1010/پ30/ب

بازدید از صفحه اول
sendارسال به دوستان
printنسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
گزارش خطا
نظر ‌بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
tr_sar
پر بیننده ها
tc_sar
tl_sar